"Originál" Burberry

Kabát jako od Burberry

"Originál" BurberryJak jsme již zmiňovali v předešlých článcích, konfekční značky jdou ve stopách těch světově proslulých. ZARA je jedním z těch, co to dělají každý rok. Celkem bez problémů zvládnou střih z té či oné kolekce. Letos na zimu se ZARA chytla bezbřehého prostoru pro imitaci, který nabízí zimní army kolekce Burberry Prorsum. Jeden ze španělských pokusů napodobit britskou vojenskou eleganci jsem pro Vás vybrali, protože je opravdu povedený!

Tento kabát představila značka v rámci kolekce Prorsum na zimu 2010/2011 a v přepočtu na české koruny si ho na online shopu můžete koupit za 44 850 korun. Tento “zarovský” vás vyjde na cca 5 500,- (v zahraničí se dá ovšem pořídit ještě levněji, a to za €129). Můžete si ho pořídit v pražském obchodě v ulici Na Příkopě – sami jsme zkontrolovali dostatek velikostí na prodejně.

Vnější část je vyrobena z 20% z polyamidu/nylonu a z 80% z vlny, vnitřní vrstva je z viskózy a polyesteru. Oproti tomu, originál Burberry je komplet celý z vlny a pyšní se zlatými knoflíky. To jsou ale zanedbatelné okolnosti, pokud tedy nejste snob a nutně je nepotřebujete.

Variace na téma ze Zary