Nejlepší z nejlepších

Ross  Hancock 33Occupation. Fashion Designer/Head Tailor/Style Director. Contact: originalbiaskmutta@yahoo.co.ukSummary of personal style.Ross says he summarises his personal style by describing him self as a British Dandy. "Dandyism for me is about how you put a twist on clothes, its not about what you wear, its how you wear it."

Magazín Esquire vyhlašoval cenu za nejlépe oblékaného muže ulice. Koukněte, jak „soutěž“ dopadla.

Muselo to být složité rozhodování, sami jsme nakoukli do kolekce fotografií všech finalistů. Některé z outfitu působily velice silným dojmem a velmi se lišily stylem. Vždyť také pocházely z různých míst po celé Britanii. Verdikt však musel být vynesen a tým porotců se určitě rozhodl správně. Nejlépe oblékaným britským mužem z ulice se stal Ross Hancock.

Oblečený v úžasném károvaném obleku šitém na míru – krejčím panem Startem – s deštníkem od Johna Galiana pod paží. Čtyřiatřicetiletý Ross Hancock zkrátka uhranul celou Esquire redakci. Podle výpovědí se i před fotoaparátem choval přirozeně, s profesionální grácií tak, že by se od něj modelové mohli učit. Ať už svou bundou z ovčí kůže, kolekcí svetříku od Missoni, či hromadu vintage korálků, Ross na molu přitahoval veškerou pozornost, a ještě stihnul s editory diskutovat. Mluvilo se o tom, že by se muži neměli bát nosit vice barevných odstínu, uvázat si na hlavu šátek, nebo si sem tam nalakovat nehty. To, že nejsou gayové, přeci nebrání tomu, aby se báli barev. „Zkuste si občas prožít svůj sen, protože žijete jen jednou!“, dodal jedním dechem. Navíc prý kdyby si mohl vybrat, byl by rád v kůži Jamese Bonda nebo Hugha Heffnerema. Ať si tedy Ross užívá prvního místa, neboť tento pán má recht!