Shopping šílentsví!

psycho_l

Chcete si vyměnit šatník? Nebo se snad chystáte předělat si hnízdečko? Pak ovládněte svoje touhy a ještě pár dní je držte na uzdě. O víkendu se totiž koná, na české poměry již poněkud tradiční akce – shopping spree – zvaná Dny Marianne. Tenhle dámský magazín sice radí ženám, jak žít po třiceti, ale také nabízí atraktivní program slev, výhod a podobných neopomenutelných benefitů, které lze využívat právě během již zmíněných dnů Marianne. Akce se koná o víkendu 11 a 12 září.

Kolík takovýchto mužů o víkendu v Praze nebo Brně potkáte?

Muže sice nikdo nepozval, ale my si přece právo na slevy a výhodné nákupy nenecháme upřít, ne?! Takže, chlapci, klidně si drze v trafice o tu Marianne řekněte a vystartujte nakupovat! Chcete si na zimu vybrat nějaký hezký parfém? V řetězcích parfumérií je na víkend připravena sleva 25%. No a 25-40% slevy nabízejí další obchody, kde se rovnou – od hlavy až k patě – můžete „oháknout“ a připravit na zimu. Butiky jako: Adidass Original Store, Cerruti, Azzaro, Beltissimo, Calvin Klein, Diesel Mania, Gas, Guess, Lacoste, nebo třeba Pepe Jeans.

Navíc letos přibyly výhody i při nákupu doplňků do domácnosti. Sada kuponů bydlení platí snad ve všech pražských obchodech s vychytaným designem, jako například: Boconcept, Casa Mia, Donatte, Indeco, či výstřelů plný Kare Store. Takže neváhejte – navíc se nemusíte bát, že o něco přijdete díky časovém presu. Přímo na stránkách akce si díky Google Maps můžete udělat plán tak, abyste všechno stihli. Takže hodně štěstí!!