Mobil od Versace

Versace-luxury-phone-2

Čím říkáte “Haló” vy, když telefonujete přátelům? Co vám leží v tašce? Jaká značka? iPhone? No samozřejmě, masově rozšířený produkt Applu je v současné době nejoblíbenější smartphone. Pro ty, kdo na něj mají a jsou jeho vlastníky – standardní záležitost. Ale vy všichni, zamysleli jste se někdy nad tím, že byste chtěli ještě něco víc? Chtěli byste ještě větší luxus? Tak tedy zaostřete a čtěte!

Smartphony totiž nemilosrdně vzali útokem módní domy po celém světě a všichni doposud „obyčejní“ (opravdu velké uvozovky) módní designéři se rozhodli, že se chtějí vyjadřovat i k trendům v elektronice. Před pár lety to byla první Prada a její elektro-módní fúze se značkou LG, teď však na trh přichází o něco těžší kalibr: Verscae phone, nazvaný Unique! Nevěříte? Ale ano. Italská módní ikona pouťového stylu si místo na trhu s elektronikou pojistila relativně nedávno, a jak tedy tento počin dopadl? Jako její předchůdci, tak i Versace spojil své síly s technologií LG. Mobilní telefon totiž využívá veškeré její know-how. Telefon sám byl sestrojen francouzskou firmou Modelabs, která stála i za vznikem “véčka” Dior – to však ještě nebyl smartphone. Přístroj je vyroben z exkluzivních materiálů a samotná montáž probíhá ručně ve Francii. Nejlevnější verze je ručně lakovaná. Dražší varianta má čelo vyrobené z keramiky. Keramická verze má buď rám ze žlutého 18karátového zlata nebo je telefon orámován nerezavějící ocelí. Záda telefonu jsou kryta prvotřídní kůží s vlisovaným logem Versace. Dotykový displej kryje safírové sklíčko odolné vůči poškrábaní. K fotografování je připraven pětimegapixelový fotoaparát s bleskem a ve výbavě najdeme i podporu sítí třetí generace, multimediální přehrávač, e-mailový klient a internetový prohlížeč. Kvalitní poslech hudby zaručí podpora technologie Dolby Mobile. Telefon by měl být podle výrobce schopen přehrávat multimédia až 30 hodin.

A pokud si chcete vysněný Versace Unique zakoupit, připravte se na investici, ze které se vám možná protočí panenky. Mobilní přístroj totiž v základním vybavení stojí 144 000 korun a verze nejlepší – zlatá – vás přijde na 177 000 korun.