Apple aplikace měnící životy

Sneaker Weather

Z božského Olympu dneška – jak jinak než Apple storu – se sneslo další přikázání. Jak jinak než v podobě aplikace, kterým nám bohové – jak jinak než vývojáři – opět o něco zjednoduší naše pozemské životy. Co se to v jejich hlavách urodilo tentokrát? Neuvěříte! Začněme trochu zeširoka.

Sneaker Weather na iPhone 4Pánové, určitě budu mluvit za vás za všechny, když řeknu, že vybrat vhodnou obuv do města tak, aby ladila s vašim kabátem ale i s počasím, je v dnešní (náročné) době opravdovou výzvou dne, ne-li noční můrou. Právě tento problém se naši Apple IT miláčci pokusili vyřešit.

Tramtadádá, přichází Sneaker Weather. Zázračný výdobytek dnešního života vám poradí, jaké bude počasí, jaký typ obuvi se hodí do slunečného dne či pořádné polízanice, ale k tomu všemu vám ještě navrhne, kde se dají takové nějaké (kecky, které vám vybere) koupit. Troufám si tvrdit: tohle vám změní život. Takže už si nelamte hlavu, žádná rána už nebudou plna zoufalého lamentování nad botníkem. Nechte se unést Sneaker Weather a vyhrajte každodenní boj s betonovým pralesem!