Pijte se stylem!

Předpokládám, že každý v životě již někdy slyšel větu “Moc to nepřežeň. Hlavně pij s mírou!”. Předpokládám, že každý v životě již někdy litoval toho, že si tuto radu nevzal k srdci. Zítra slavíme Státní svátek ČR – boj za svobodu a demokracii, a povinnost v tomto případě velí neožrat se jablečným vínem. A MAUDhomme je samozřejmě tady, aby vám pomohl vybrat drink hodný tohoto slavnostního dne tak, aby vás neopustil ani pan Míra, ani pan Styl! (Což vám ostatně doporučuji i v jiných situacích… 😉

MARTINI GOLD

Martini Gold by Dolce&Gabbana Klasický premiový vermut značky Martini dostal do rodiny dalšího sourozence. Po matce/otci Bianco, sestře Rosso a bratříčkovi Dry, přichází Gold. A to rovnou z dílny módního domu Dolce&Gabbana! (Rodina Martini je samozřejmě obsáhlejší, ale to teď ponechme stranou… 😉 Představen byl na začátku října 2010 a je charakteristický pro svoji zlatou barvu, proto Gold. Spojuje v sobě lehkost i tíži Středomoří díky vybraným citrusovým plodům a exotičnost přední Asie díky výběru aromatických koření jako zázvor a červený pepř. (Cena cca 700 Kč za 0,75l.)

GORDON’S SLOE GIN

Gordon's Sloe Gin Nebaví vás už ten pořád stejný gin s tonicem a okurkou? Zkuste vynikající variantu ginu Sloe! Sloe gin má menší procento alkoholu, je o něco sladší a má chuť po třešních a lesním ovoci. Narozdíl od normálního ginu je možné ho pít i samostatně a nechat tak vyniknout jeho výraznou ale příjemnou chuť. (Cena cca 550 Kč za 0,75l.)

 
 

MOËT & CHANDON

Moët & Chandon Máte slabost pro šampaňské, klasiku a náhražky v podobě sektu už jste se přepili? Dom Perignon vám nejede? Pokud máte chuť zkusit něco opravdu stylového a luxusního, šáhněte po šampaňském z kolekce Moët & Chandon. Máte na výběr z více typů a nepřeberného množství různých speciálních edicí s originálními sklenkami. Předem ho můžete ochutnat ve spoustě pražských barech a kavárnách(Cena cca 1000 Kč za 0,75l)

COCA COLA LIGHT DESIGN EDITION

Coca Cola Design Edition
Speciální verze nízkokalorické Coca Coly bohužel alkohol neobsahuje. (Z umělých sladidel se dělá alkohol těžko, ale popravdě, vymyslet syntetický nekalorický alkohol, to by se teprve pilo!) Za to je na výběr v mnoha provedeních španělských designérů, kteří tuto sadu vytvořili na oslavu 25. výročí vzniku light verze oblíbené limonády. (K dostání ve Španělsku a Velké Británii, cca €1 za 0,5l.)