Samsung pro Armani (2010)

Samsung Galaxy S pro Giorgio Armani

Jste vyhledavači luxusních věcí a přitahuje vás spojení technologie a módy? Potom je pro vás nový Samsung Galaxy S: Giorgio Armani jako dělaný! Módní dům se opět spojil s korejskou společností a vytvořili prémiovou edici smartphonu Samsung Galaxy S.

Na začátek je nutno říci, že spojení Samsungu s Armani není tento rok první, první spolupráci jsme vypátrali do roku 2007, a od té doby vydává každý rok tato módní značka jeden lehce předělaný typ mobilního telefonu. Tentokrát se dostalo na smartphone Galaxy S, už dříve velice vychvalovaný konkurent (i když to přiznávám nerad) nedostižného iPhonu.

S mobilními telefony, kterým své jméno poskytl renomovaný módní dům, jakoby se roztrhl pytel. Před měsíce jsem vás informovali o mobilním telefonu Versace, za pár dní se na vybraných trzích začne prodávat i další z řady telefonů od Armaniho.

A čím se tento přírůstek liší od svého staršího bratra? Galaxy S dostal do vínku nový design, pro který jako předloha sloužil telefon Samsung Captive, který se prodává jen v USA u společnosti AT&T. Často kritizovaný plastový kryt byl zcela nahrazen kovem. Displej a fotoaparát zůstají stejné – AMOLED a 5Mpix s absencí blesku (bohužel…). Majitelé tohoto telefonu můžou zajásat nad novou verzí operačního systému Android, tentokrát ve verzi 2.2. Součástí obsahu brandovaných stylových telefonů bývá také náplň související s módní značkou, můžeme očekávat tapety, témata a videa s motivy Giorgio Armani. Luxusní novinka bude k dostání ve značkových buticích Giorgio Armani a u vybraných prodejců mobilů v Itálii, Francii, Německu, Velké Británii, Španělsku, Rusku, Spojených arabských emirátech a Hong Kongu. Cena proti běžnému Galaxy S povyskočí z aktuálních dvanácti na necelých 18 tisíc korun.

Původní Samsung Galaxy S