Hodinky ElevenEleven

BFM07SM36SM41

Člověk si někdy prostě chce udělat radost a utratit za “dárek” pro sebe větší objem peněz. Pro muže je někdy obtížné si v tak trochu na ženu orientovaném módním světě vybrat opravdu něco takového, co by vybočovalo z řady všedních věcí. Pokud jste ovšem zatíženi na doplňky, protože správně jako MAUDhomme i vy víte, že doplňky dělají šaty a ty zas dělaj’ člověka, máme pro vás jeden tip až ze samotných Spojených států!

ElevenEleven exkluzivně pro Barneys NY

Jsou jimy hodinky od značky ElevenEleven, které se v zimě a na jaře 2011 určitě neztratí! Módní průmysl je víc než kdy jindy inspirován drsností, umělými látkami, sexualitou. Černé prošívané kabáty, které vypadají jako z latexu, slim kalhoty, vysoké boty z kůže i pro muže. ElevenEleven tomuto stylu ještě přidává barevnou dravost, která podtrhne váš minimalistický outfit. Pásky jsou vyrobeny z umělé hmoty a podšité kůží, ciferníky pak z tvrzeného hliníku.

(Hodinky můžete koupit například v Barneys New York od $255.00. Dejte si ovšem pozor na clo, osobně radím nejdříve napsat na službu pro zákazníky.)

Barevným i řemeslným zpracováním se jedná o špičku v moderních hodinkách.