Opilé Vánoce

drunk_christmas_party

Vánoce – pro jedny bankrot, pro druhé víra, pro další fetiš. A pro mě? PÁRTY! Jak jinak prožít opravdu pohodové Vánoce? Že vám to přijde vyhroceně punkové? Pak si upřímně nahlédněte do srdcí – pravá idyla Vánoc spočívá v alkoholu! Samozřejmě nemusíte být v lihu, ale přiznejme si, že vám leckdy pomůže to všechno přežít ve zdraví. Jenom kolik “vánočních besídek” pořádáte s kamarády, v práci, ve škole?

Zcela pragmaticky, lidé, jenž si alkohol během Vánoc odpírají, svou frustraci symbolicky vybíjejí na konci svátků v posledním dnu roku 31. 12. Na svátek neznámého chlápka, na kterého vždy čekáme jako na Godota – Silvestra. Pokud jste tedy jedni z těch upřímných, podívejme se na seznam dobrého pití, které by vám tyto Vánoce nemělo chybět v likérníku – bude jim vládnout příchuť Karibiku.

Cruzan Aged Light Rum
 
Cruzan Aged Light RumJe to lehké, snadno pitné, věkem ověřené. A neuděláte si lepší drink než smícháním panáku Cruzana, 1dcl limetkové šťávi a 0,5dcl sirupu. Spolu se zmrzlinou z toho všeho namícháte klasické a oblíbené Daquiri.

 
 
 
 

Bacardi Reserva Limitada
 
Bacardi Reserva LimitadaVynikající a chutná záležitost. Vrstevnatá a pomalu se linoucí elegantní chuť páleného cukru, banánu a melasy vás dostane tam, kde tomu leckteří prozaicky říkají nebe. Tohle je ta chuť, kterou jste asi vždy od Bacardi čekali, tak s ním zamiřte rovnou k ústům.

 
 
 
 

The Kraken Black Spiced Rum
 
The Kraken Black Spiced RumKořeněné a aromatické pití pro pravé chlapy. Kraken vás ale jen tak položit nesmí. Kraken se pije dlouho a pomalu. Američané si ho užívají se zázvorovým pivem, vy můžete též, nebo zkuste panáka kořalky či pár kapek limetky.