Tady máš zlato, zlato

Klasika, kterou byste možná od italských mistrů extravagance ani nečekali.

Hledáte dárek pro ty náročnější? Nebo jen chcete dostát oslovení, kterým častujete svoji partnerku/partnera – zlato…? Či snad oba důvody přicházejí v úvahu? No vidíte! A kde jinde byste se chtěli poohlédnout, než právě na MAUDhomme!

Zlato je dnes téměř všude, podivuhodně drzým způsobem jsem si na něj zvykli. Pokud si zaplatíte pokoj v Ritzu, narazíte na něj i na vodovodní baterii v koupelnách. Je-li libo, ozdobte si s ním třeba mobilní telefon nebo si jej dokonce můžete aplikovat na tělo. Zlato se stalo „běžně dostupným“ materiálem a my ho hříšně konzumuje bez jakýchkoliv pravidel a hranic. Avšak nic proti! Máte mé nejsvrchovanější požehnání – mám pro něj taky slabost! A kdo by koneckonců neměl, když s ním někteří umí tak skvěle zacházet?

Známé milánské duo D&G přišlo s novou variací na téma zlato. Tentokrát ho můžete nosit na očích a vyjde vás přesně na $490 – to není příliš pokud někoho opravdu milujete, ne? :) Celá limitovaná edice slunečních brýlí čítá dva unisexové modely a jeden čistě dámský, přičemž všechny jsou opatřeny 18ti-karátovým zlatem. Objednat si je můžete v online storu a přijdou vám rovnou do domu ve své vlastní „šperkovnici“ – dekorační krabička, v níž jsou dodávány, se totiž šperkovnici zhýrale podobá. Aby ne, vždyť jsou to přece zlaté brýle! Nakonec jen zmíním, že není třeba se bát, nadčasový design všech modelů, vám zaručí jistotu klasik stylu, takže příští léto/zimu s nimi znovu naděláte parádu. A jako úplnou tečku, zdali pochybujete o funkci slunečních brýlí v zimně, zapojte své mozky v úvaze na stránkách fashionbeans.com.