FETIŠ

fetiis

Netradiční materiály a nezvyklé polohy doprovází první původní MAUDhomme editorial. Jeho tématem se stal fetiš jako tvrdý dopad a tvárná forma zároveň. Klíč k jedinečnému charakteru krajnosti však tkví jen ve vašich rukou. Pracujte s ní! Může být elegantní, sexy, dekadentní i minimalistická. Jezdecké boty můžou z dálky reprezentovat odvěkou tradici kultivované společnosti. Ale co změnit prostředí a účel? Je role stále tak jasně vymezená? Strhejte černobílé obinadlo invalidně omezeného vidění, móda je přeci tak pestrá! Nevnímejte předměty jen tak, jak jsou vám předloženy! Nebojte se nezajetého. Málo běžné legíny, náhrdelníky ze svorek – kombinujte, mixujte! MAUDhomme si chladivý dech lechtivé dráždivosti vyzkoušel na vlastní kůži a nyní vám z pekla přináší ty nejlepší tipy na dojezd příliš dlouhé zimy.

FETIŠ: Editorial leden/únor 2011

(Editorial FETIŠ zobrazíte kliknutím na obrázek nahoře. Můžete jím listovat jako normálním časopisem za rohy stran nebo měnit stránky pomocí šipek.)

MAUDhomme se na cestu módní osvěty vydal před více než čtvrt rokem, a za tu dobu jsme se svým úsilím snažili všem čtenářům přiblížit módu jako prostředek vyjádření osobnosti a ne sociálního statusu. Kompletním zpravodajství z prostředí mol a světel se stále efektivněji pokoušíme každým dnem zprostředkovat přímý náhled do rozsáhlého světa pánského stylu.

 
Nyní máme možnost v tomto úkolu pokračovat o úroveň výše. Představujeme vám první editorial, který má sloužit jako čistě inspirativní kolekce fotografií. Daný editorial nic neprodává – právě proto v něm nejsou uvedeny ceny – a ani se nesnaží o dostižení umělecky špičkových editorialů jiných pánských módních magazínů. Náš editorial jde svou vlastní cestou, jež, jak doufáme, míří přímo k vám. Je to shrnutí veškerých tipů v přímém, esteticky hodnotném přenosu. Proto leckdy podléhá autorskému rozhodnutí, které stojí i za stylizací editorialu a fotek samotných.