Gotický punk?

TM

Nový kreativní ředitel značky Thierry Mugler Nicola Formichetti zveřejnil ochutnávku své nové tvorby pánské módy v podobě velmi extravagantní a temné fotografie. Fotografie byla uveřejněna v Paříži a její goticko-punkový charakter napovídá mnohé, ne však celistvé navigační body celé nadcházející kolekce.

Co na to říkáte vy?

Thierry Mugler (značka, jež je dvorním „šílenotvůrcem“ outfitů Lady Gaga) se nepochybně pochlubí něčím neotřelým. Čím? Lze však jen prozatím hádat. Z fotografie je rozpoznatelná kožená bunda a velice neobvyklý doplněk v podobě jakési přilby, která evokuje doby středověkého „temna“. Podle údajných informací bude postupně den po dni na twitteru publikováno více a více podobných fotografií, které nám v celkové podobě předvedou Formichettiho umělecký záměr.

Celá kolekce bude mít premiéru v hlavním městě Galů – Paříži, a to sice 19. ledna. O daný obrazový úryvek podle určitých zdrojů projevili zájem už i nedočkaví stylisté z „Haus of Gaga“. Jak jinak? Zpěvačka připravuje nové album a s ním i novou image. Zoufale tedy potřebuje něco božsky dokonalého, dech beroucího a drze kontroverzního, aby dokázala překonat samu sebe.