Nový rok – nová GAGA

Chce snad Gaga holou zadnicí naznačit, že už nemá žádné finanční prostředky? Toť otázka...

Nový rok = nová překvapení. Náš malý pop-music experiment italského původu se probudil k životu. Jak? Nahý, s nápisem „Born This Way“ na bundě.

Není řeč o nikom jiném než o Lady Gaga. Na nový rok si pečlivě nastřádala podklady pro set nové Gagy, jež nás čeká v roce 2011. Není sporu o tom, že ona diva a její výkonný tým určuje směr modních proudů tak přesvědčivě, jako i někteří profesionálové z branže. Proto není na škodu se občas kouknout do jejího „monster deníčku“. Svou image, stylem muziky/videoklipů a vystupování ovlivnila miliony mužů a žen po celém světě. S příchodem nové Gagy roku 2011 je tedy logické mít se na pozoru. Ladygaga.com – tato stránka se vám dozajista oplatí svými novinkami. Jedna z nich je i nová fotografie Nicka Knighta – proslulého modního fotografa.

Co předznamenává tento „akt“? Jaký vývoj nás čeká, co si pro nás královna šíleného popu chystá? Máme se na co těšit? Četla si snad Gaga náš včerejší článek o
in motorbike jackets? Toť otázky!

Chce snad Gaga holou zadnicí naznačit, že už nemá žádné finanční prostředky? Toť otázka...Lady Gaga na svém twitteru oznámila, že album Born This Way oficiálně vyjde 23. května roku 2011 a první singl z desky s názvem Thunder Road mohou fanoušci v éteru zaslechnout již 13. února. Co se týče alba – nikdo nic netuší, na veškeré informace je uvaleno přísné umělecké „embargo“. Následující události lze jen vyčíst ze zveřejněných indicíí. V rámci těchto okolností jde tedy spekulovat hned o několika věcech najednou: Thunder Road je singl Bruce Springsteena z roku 1975, který tehdy otevíral úspěšnou zpěvákovu eru s albem, jehož název- Born To Run – se nápadně podobá názvu desky Lady Gaga. Samotná Bruceova píseň je o zklamání ze života a pochybnostech. Je život opravdu pohádka?

Naznačuje tedy Gaga touto návazností něco, nebo si zas jen bez dovolení půjčuje? Možná ano, možná ne, radikálnější kritici Gagy se ohrazují i nápadně sprengsteenovským outfitem fotografie – omšelá kožená bunda a šátek. Zavrhnout tuto možnost nejde, jedině nastavit mlsné nosy a ve správný čas správně odčichnout nově vznikající trend – Springsteen look, pokud Gaga nějaký takový nastaví. Toť další otázka/y…

Každopádně vám alespoň jako zajímavost poskytneme možnost poslechnout si malou ukázku jednoho z textů, který dala Gaga ochutnat fanouškům během svého turné. Poměrně prvoplánově zamířená slova, bez stínů pochyb osloví téměř každého.

“How beautiful in ma’ way, ‘cus God makes no mistakes. I’m on the right track. Baby I was born this way.”