+J a Uniqlo

Jil Sander pro Uniqlo...

Nepromokavé pláště, krátké kabátky, elegantní saka, ale i zářivé kardigany. Pestrý výběr z výsledku spolupráce jedné z nejminimalističtějších návrhářek Jil Sander a japonské stylové „filiájky“ Uniqlo. Značka +J (produkována zmíněnou návrhářkou) si dala záležet na svém „mottu“. Střihové a jednoduché minimum a důslednou péči o detaily.

Jil Sander pro Uniqlo„Správný základ klasiky, na kterém lze stavět – to je moje vize do nového století, “ zmínila se Jil o svých plánech na tiskové konferenci Vogue UK. Je pravda, že čistá a sofistikovaná linie, kterou Jil do kolekce obsáhla, je pravým gurmánským potěšením pro vyznavače pohodlných materiálů a až sochařské strnulosti minimalismu, jež do svých děl Sander vkládá. Tudíž v souladu s její vizí je kolekce ve svém jednoduchém pojetí zas o krůček dál.

Kampaň předcházející spolupráci...

Pokud vám vybrané kousky připadají nezáživné – věřte, že dostatkem inovace přetvoříte tyto kombinace v čistě edgy severský stylový outfit. S Jil se musí pracovat tak stejně, jako ona pracuje s vámi, koneckonců vám kus svého umění nabízí v nižší cenové hladině streetového pojetí u Uniqla – tak si ji užijte!