Tradicí ověřené klišé

Rose

Svatý Valentýn – všemi opovrhovaný a přesto milovaný.

Tragický příběh popraveného mnicha převtělen do každoročního závodu o dárky, květiny a maličkosti. Podle mého neexistuje lépe strávený 14. únor než s pořádným klišé v podpaždí. Život je vlastně takové klišé.

Láhev šumivé lásky si tím pádem vychutnejte v limitované edici rosé champagne – Veuve Clicquot Ponsardin . Tradiční nápoj francouzských šlechticů a ruských prominentů, jehož kořeny sahají až do roku 1772 a napříč francouzskou historií dokonce sehrál svou určitou roli, a to během Napoleonských válek. Staletími ověřené klišé je to nejlepší klišé – lahodné, působivé a luxusní.
Krásné, i když je obnažené...
Exkluzivita však má svou cenu. Za vynikající láhev francouzské champagne (v designově vyvedeném a zaláskovaném obalu s rozkošnými ptáčky lásky) v některých prodejnách sítí Tesco či ve vybraných labužnických obchodech zaplatíte 1780 korun, někde i jen 1260, ale bez obalu. :)

Užívejte si světlou rubínovou barvu, komplexní a rafinovanou vůni připomínající směs červeného ovoce, disponující jemnou a ušlechtilou chutí plnou struktury s pozoruhodně dlouhým závěrem.

Pijte a milujte!