Yvesovy brýle

ikona Yves

Božský Yves... muž, co změnil módu.Během své více než čtyřicetileté kariéry vytvořil ty nejsvéráznější módní trendy. Jeho značka se stala symbolem kreativity a luxusu. Jako sedmnáctiletý odešel do Paříže, kde se stal spolupracovníkem Christiana Diora. Tato spolupráce vedla k nejkreativnějšímu a nejúspěšnějšímu spojení v historii módy.

Zázračný Yves Saint Laurent! Patřil k nejlepším návrhářům v Diorově módním domě. V roce 1957, když mu bylo 21 let, mu bylo svěřeno vedení domu, zatímco Christian Dior odešel na dovolenou, z níž se však již nikdy nevrátil… Dva týdny po Diorově smrti, 15. listopadu 1957, se stal Saint Laurent uměleckým ředitelem Diorova módního domu a zároveň se stal nejmladším módním návrhářem ve světě haute couture.

Vynalezl dámský kostým s nohavicemi a rovněž vytvořil ženskou verzi pánského smokingu pro svou kolekci z roku 1965, kterou nazval Le Smoking. Jeho inspirující persona může svým stylem ošlehnout i vás.

Jako zanechané na nočním stolku po "Božském"...

Pořiďte si brýle, které jako kdyby mu z nosu spadly. Opět online store značky TOPMAN nabízí skvělou variantu ikonických obrouček. Ze stoprocentního tvrdého plastu s černým lakem a průzračnými skly si pořiďte Yvesovy brýle již za £14.00.