ALIEN BOY

Alien Boy

Druhým MAUDhomme editorialem se stává šílený Alien Boy. Jeho čirá láska k barvám nezná lidmi rozpoznatelných hranic. Své odvážné experimenty tak realizuje na poli jednoho z nejtradičnějších trendů toho jara/léta – colour blockingu. Ten se po normách rozkládajícím FETIŠI vrací zpět k základům letní módy. Alien boy je váš…

ALIEN BOY: Editorial březen/duben 2011

Pro zobrazení editorialu klikněte na obrázek. Editorialem můžete listovat jako časopisem – stačí táhnout za rohy stran.

MAUDhomme se na cestu módní osvěty vydal před více než půl rokem, a za tu dobu jsme se svým úsilím snažili všem čtenářům přiblížit módu jako prostředek vyjádření osobnosti a ne sociálního statusu. Kompletním zpravodajství z prostředí mol a světel se stále efektivněji pokoušíme každým dnem zprostředkovat přímý náhled do rozsáhlého světa pánského stylu.

 
Nyní máme možnost v tomto úkolu pokračovat o úroveň výše. Představujeme vám druhý editorial, který má sloužit jako čistě inspirativní kolekce fotografií. Daný editorial nic neprodává – právě proto v něm nejsou uvedeny ceny – a ani se nesnaží o dostižení umělecky špičkových editorialů jiných pánských módních magazínů. Náš editorial jde svou vlastní cestou, jež, jak doufáme, míří přímo k vám. Je to shrnutí veškerých tipů v přímém, esteticky hodnotném přenosu. Proto leckdy podléhá autorskému rozhodnutí, které stojí i za stylizací editorialu a fotek samotných.