Šátky od M/M (Paris) a Kanyeho Westa

M/M Paris se pustila do spolupráce s Kanyem Westem. Na preview plodů jejich práce se můžete podívat již nyní na MAUDhomme.

Některé z návrhů na šátky M/M Paris + Kanye West

Nejznámější podoba alba "My Beautiful Dark Twisted Fantasy"Kanye West je v módní branži jako doma a díky jeho tvorbě jsme o něm na MAUDhomme již několikrát psali; nemluvě o tom, že jeho počiny jsou z velké části podařené.

Jak jistě kulturně žijícím čtenářům neuniklo, Kanye West vydal na sklonku minulého roku album My Beautiful Dark Twisted Fantasy s řadou pěti velice netypických obalů pro rapové album (nejznámější z nich byl právě ten s baletkou, ke kterému se Kanye později vracel i ve filmech doprovázející celou desku). Ale takový Kanye je – i když ho moc za jeho excesy rádi nemáte a jeho dílo vám nic neříká, vždy k němu chováte alespoň trochu respektu.

Některé z návrhů na šátky M/M (Paris) + Kanye West

Uznání si zaslouží i jeho další projekt, lépe řečeno spolupráce s pařížskou M/M (Paris). Právě s ní vytvořil Kanye kolekci hedvábných šátků, které jsou inspirovány právě jeho posledním albem. Kreativními řediteli celé této série jsou Mathias Augustyniak a Michael Amzalag, kteří k ilustracím George Conda vytvořili vytvořili původní písmo.

Šátků bude vytvořeno jen 250, tedy 50 kusů pro každou jednu ilustraci, a rozměrem budou mít skoro jeden metr čtvereční. Koupit si je za dosud nezveřejněnou cenu budete moci na mmparis.com.

Michael Amzalag při práci na šátkách