V Karlově objetí

Karl Lagerfeld – odvěká módní celebrita. Není divu, že i ostatní hvězdy s ním chtějí být v záběru. Jak takové kombinace dopadají a s kým si Karl nejvíce sedí? Čtěte, shlédněte a zhodnoďte.

Karl a Eva

Karl Lagerfeld – odvěká módní celebrita. Není divu, že i ostatní hvězdy s ním chtějí být v záběru. Jak takové kombinace dopadají a s kým si Karl nejvíce sedí? Čtěte, shlédněte a zhodnoďte. V komentáři pak nechte hodnocení vaší nejoblíbenější dvojice. Hezkou zábavu!

Tak tohle vypadá až na příliš intimní fotografii. Karl dozajista něco vysvětluje, on vždycky takhle vypadá, když něco vysvětluje. Ale Paris Hilton, ta se jen usmívá, jako vždy. Aby ne, pochybuji, že tomu, co ji Karl vysvětluje vůbec rozumí. :)

Karl a Paris

Karlův miláček, modelka Daria Werbowy, nikdy neváhá udělit svému obdivovateli přátelský polibek.

Karl a Daria

Nahlas se o tom nemluví, ale všichni o tom ví. Ač je Sarah Jessica Parker častou hvězdou americké Elle, ostatní zvířata módní džungle ji nemohou přijít na jméno. Přestože je Karl gentleman, tak i on se několikrát v podobném duchu vyjádřil. Tato fotografie tedy zřejmě vznikla jako nutná povinnost.

Karl a Sarah Jessica

Další povinnost, a to sice s Britney Spears. Tělnatá blondýnka se společenskými excesy a pohnutou kariérou asi taky není přímo Karlova krevní skupina.

Karl a Britney

Nicol Kidman Karl obdivuje, je pro něho krásnou múzou, avšak nikdy si asi jako lidé zrovna nesedli. „Je to tichá květina,“ zmínil se o ní jednou Karl. Kdo ví, co tím chtěl naznačit.

Karl a Nicol

Ve společnosti excentricky vystupující modelka/herečka Milla Jovovich představuje pro Karla živel, který zřejmě nedokáže zcela zvládnout. Vyplývá to i z přiložené fotografie.

Karl a Milla

S kolegyní Stellou McCartney se příliš nepotkávají, navštěvují odlišné společenské kruhy, ale když se setkají, chovají se k sobě velice zdvořile.

Victoria Beckham! V přesvědčení, že to působí “posh“ vždy velice nepřirozeně poulí oči. Proč? se zřejmě ptá i Karl, koneckonců jejich společných fotografií moc neexistuje, Karl se její společnosti možná právě z tohoto důvodu vyhýbá, avšak Victoria tvrdí, že jsou přátelé.

Karl a Victoria

Optimistický úsměv trhlé a temperamentní australské zpěvačky Kylie Minogue unese zřejmě jen duo Dolce & Gabbana. Karl její růžové brýle rozhodně nenosí.

Karl a Kylie

Tohle určitě není láska na první pohled, ale pro oba možnost dobrého záběru. Trochu vypočítavé objetí tedy v tomto případě s Jennifer Lopez. Musíte však uznat – sluší jim tom spolu.

Karl a Jennifer

Karl a Eva Herzigová. Respektují se a vždy si dobře povídají. Slušní, společenští “známí”.

Karl a Eva

Dvojčata Olsen. S Karlem se ráda fotí. Jemu zas nedělá problém zapózovat s nimi. Koneckonců se děvčata vždycky snaží a on jejich snahu umí ocenit.

Karl a Olsenovi

Pozor, tahle dívka už je zabraná, i když Emma Watson ujíždí i na Chanel, je hlavní divou návrháře Christophera Baileho. To jí však nebrání, aby si před hledáčky novinářů promenádovala i s Karlem.

Karl a Emma

Claudia Schiffer je Karlovou upřímnou láskou. Sdílí stejnou krev a i podobné hodnoty. Oni dva si opravdu rozumí!

Karl a Claduia

A ano, nakonec stará garda! Anna Wintour a Karl – tyhle módní titání zkrátka musí být “přátelé”, jinak by to ani nešlo.

Karl a Anna