Nový čas od Burberry

U Burberry se nedávno pochlubili novou kolekcí hodinek na jaro/léto 2011. Jak měří čas takové hodinky? – zjistil MAUDhomme!

ikona Burberry hodinky

Jak přichází jaro, je největší čas oprášit šatník. Nesmí chybět ani zajímavé doplňky oživující váš letní look. Burberry se svou klasicky-elegantní kolekcí nových hodinek na jaro/léto 2011 vám možná pomůže.

Jejich letošní hodinářský počin vybočuje svou absencí dynamického designu, který značka upřednostňovala minulé sezony. Letošní „čas“ od Burberry je totiž o něco jednodušší, navazující na lehkou a čistší linii, jež vykazuje mírně bojovný styl metropolitní džungle.

Burberry hodinky jaro/léto 2011

To jim přidává na jejich „glamour looku“, který se svou klasickou cestou poněkud vyhýbá celé koncepci pyramidkami obohacené kolekce, odkazující na tvrdé, do černé barvy zahalené léto. Všechny kousky samozřejmě pocházejí z dílen pravých švýcarských hodinářů. Burberry myslí jak na muže, tak na ženy, proto řada nese unisexové modely, stejně tak, jako stylem oddělené variace pro “nežnou a bojovného”. Výsledný efekt jednotlivých kreací je však působivý. A cena standardní, nejlevnější náramkové hodinky pořídíte od €200 a do svého sortimentu je bezpochyby zařadí i pražský butik.

Burberry hodinky jaro/léto 2011