Styl ulice #28 – Václav

V MAUDhomme máme rádi překvapení. A jako módní editoři z nich máme ještě větší radost, pokud se jedná o zajímavý a odlišný outfit, který můžeme zařadit do Stylu ulice. Dnes je majitelem právě takového překvapivého „nálezu“ Václav, který byl v záplavě triček a šortek na pražských ulicích přímo osvěžením

Václav a jeho "antiletní" outfit

Ano, jaro a léto jsou tak trochu zrádné sezóny. S vedrem přichází únava a oblečení se pro mnohé mění z potěšení, zábavy či jen zájmu v nadbytečnost, kterou musejí snášet jen kvůli společenské potřebě nechodit po ulicích nazí. (Mimochodem, o „nahotě“ ve městě psal Jan Boublík v posledním speciálu Stylu ulice.) Je to ovšem tak trochu škoda, protože: ano, máte pravdu, v počasí, které dnes panovalo v České republice a kterého se v příštích měsících jen tak nezbavíme, nemá z čistě pragmatického hlediska cenu se jakkoli snažit. Na druhou stranu jsou však jaro a léto skvělou příležitostí k projevení své osobnosti. A jak lépe, než pomocí módy! Tato polovina roku skýtá neuvěřitelné možnosti – už jen ta široká paleta trendů, kterými se můžete inspirovat a zařadit je do vašeho stylu…!

Jeden z nich nám v praxi předved i Václav, kterého jsme dnes potkali v centru Prahy. A to ten, o kterém jsme před nedávnem psali – jedná se o takzvaný antiletní trend.

Je takovým protipólem letní barevné hýřivosti, která je velice inspirativní a svým způsobem se na ní ukáže opravdový stylový cit a vkus nositele. Bohužel se z ní stal jakýsi diktát módy, a proto není překvapením, že proti ní vznikla přirozená rebelie; právě v podobě tohoto antiletního trendu.

Václav je prakticky jeho ukázkovým příkladem. Ponuré barvy, „neletní“ kousky oblečení. Bílé triko s hlubokým projmutím v kombinaci se šedivým roztrhaným svetrem. S punkem koketující černé kalhoty s hnědým barvením a k nim černé ošoupané boty. V případě Václava jeho outfit mluví za vše. Není proto dále potřeba popisovat co se k čemu hodí, či co je trochu „mimo“. Setkáváme se s podobným případem, kterým byl před dvěma týdny František. Pokud pochopíte svoji osobnost a osobitost, je jen dalším krokem vpřed tuto individualitu správně uchopit…