Electric Youth

EYMagateen-SebastianSauve01

Že to zní až pedofilně? Ale vůbec ne! EY! MAGATEEN je sice měsíčník, který jednou za 30 až 31 dní přináší ve svém obsahu společnost těch nejšikovnějších mladíků…, ale není potřeba za vším hledat jen sex, že?

EY Magateen - Sebastian Sauve

Uveďme si vše na rovinu. EY! MAGATEEN je magazín o mladých a pro mladé, je adresován velkolepé energii mládí a výjimečným lidem, již mění svoji budoucnost i budoucnost ostatních. Název vznikl jako pocta osmdesátkové zpěvačce Debbie Gibson, která v roce 1989 vydala stejnojmennou skladbu EY, neboli Electric Youth. EY! MAGATEEN je módně společenský magazín především pro muže v jinošském věku od 16 do 23 let. Pojednává o sexu, umění, módě, kultuře a lidech.

EY! MAGATEEN

Každé číslo si na své stránky zve modely, umělce, hudební interprety, herce, ale i obyčejné kluky z ulice. Hvězdou červnového vydání tohoto magazínu se stává nadějný americký model francouzského původu Sebastian Sauve. Ten v rámci obálky magazínu zapózoval i jako hlavní objekt speciálně natočeného filmu k červnovému číslu. Režijně jej zpracoval talentovaný Luca Finotti, jenž nechal Sebastiana bláznivě dovádět do rytmu hudby Róisín Murphy. Docela zdařilé, že?