IN: Africké doplňky

IN: Africké doplňky

Příští léto bude hladit záře afrického slunce a jeho dálky. Předobraz muže z velkoměsta se promění v náčelníka kmene. Takového, jakého můžeme pozorovat třeba u Masajů, tradičního somálského kmene. To právě jejich kultura se promítla do kolekce Louis Vuitton na jaro/léto 2012. A v módě, stejně jako v hierarchii rodu, bude platit jediné – nejsilnější vítězí! Moc, jež musí být znát, vystavena na odiv ostatním členům kmene, má za úkol bít do očí každého příchozího, kdo by se jen opovážil napadnout rodnou zemi.

IN: Africké doplňky

Stejně jako africké kmeny, i vy se můžete oběšet doplňky. To ony podpoří status ve vaší smečce. Jejich kult se nám přibližuje již toto léto a stávají se vizionářskou IN novinkou. Provazy, ostny, ozdobné peří, znaky bohatství a příroda snoubící se s kovem a jinými surovými materiály – toť nebe nového doplňkového trendu, který nelze přehlédnout.

Tak poutavá tendence, jež i vám přispěje spoustou pozornosti, se vyplatí už jen z toho důvodu, že některé použité materiály (kupříkladu kůže a z nich vyrobené náramky) budete moci díky nesmrtelnému charakteru nosit i příští sezóny.

Bohatý sortiment afrických doplňků naleznete v sítích butiků Topman. Ty se hodí k divokým i elegantnějším kombinacím. Vždy však dávejte pozor na množství. Přehršel takovýchto „šperků“ nevadí, ale záleží, jak který si v daném (hojném) množství takzvaně „sedne“.