STRABA

Folder

Slunce zapadlo v oblaka a léto povilo déšť. Červencové bouřky plodí tmu, která se vpila do dalšího MAUDhomme editorialu. Bouři těla i duše představuje ze snů a bájí oživený Straba – zbloudilý zbojník. V krajině středověku nás učí nosit letní černou, které stačí tak málo! Během měsíce, kdy oslavujeme příchod věrozvěstů Cyrila a Metoděje a upálení Mistra Jana Husa, se prokousejte starými legendami až pod povrch divokého luckého bojovníka Straby z českých mýtů.

STRABA: Editorial červenec/srpen 2011

Pro zobrazení editorialu klikněte na obrázek. Editorialem můžete listovat jako časopisem – stačí táhnout za rohy stran. U pomalých připojení může chvíli trvat, než se editorial plně načte.

MAUDhomme se na cestu módní osvěty vydal v září 2010, a za tu dobu jsme se svým úsilím snažili všem čtenářům přiblížit módu jako prostředek vyjádření osobnosti a ne sociálního statusu. Kompletním zpravodajství z prostředí mol a světel se stále efektivněji pokoušíme každým dnem zprostředkovat přímý náhled do rozsáhlého světa pánského stylu.

 
Nyní máme možnost v tomto úkolu pokračovat o úroveň výše. Představujeme vám náš původní editorial, který má sloužit jako čistě inspirativní kolekce fotografií. Daný editorial nic neprodává – právě proto v něm nejsou uvedeny ceny – a ani se nesnaží o dostižení umělecky špičkových editorialů jiných pánských módních magazínů. Náš editorial jde svou vlastní cestou, jež, jak doufáme, míří přímo k vám. Je to shrnutí veškerých tipů v přímém, esteticky hodnotném přenosu. Proto leckdy podléhá autorskému rozhodnutí,
které stojí i za stylizací editorialu a fotek samotných.