Prada LG 3

lg-prada-phone-05

Spojení módních značek a technologických gigantů většinou končí nepoužitelným zastaralým zařízením pro několik vyvolených, alespoň v rámci mobilních technologií. Jak jsme vás již informovali dříve, jeden z hlavních italských brandů, Prada, se opět spojila s korejským velikánem LG a společnými silami vytvořili již třetí generaci Prada smarthphoneu. Od něho můžeme očekávat mnohem více než jen předražený kus obalený pozlátkem.

Prada LG 3 disponuje velmi silným procesorem s taktovací frekvencí 1GHz v dvojjádrovém provedení a 1GB RAM paměti. Pro uložení vašich dat nabízí paměť 8GB, která jsou rozšířitelná pomocí paměťových karet microSD. Samozřejmostí je Wi-Fi, GPS, Bluetooth a další vymoženosti, které dnes k chytrým telefonům již neodmyslitelně patří. Ovšem nyní již k tomu, co vás dozajista zajímá daleko více… Jen na okraj ještě uveďme, že fotooparát disponuje rozlišením 8Mpix a nahrávaní videa ve Full HD (1080p).

Tělo telefonu je opravdu velmi štíhlé, oficiáně udávané rozměry v milimetrech jsou 127,5 × 69 × 8,5. Poskytne vám luxus v ovládání, skvěle totiž drží v ruce díky Saffiano kůži, která pokrývá zádní kryt přístroje. Na přední straně najdete jen 4,3 palcový displej s rozlišením 800 × 480 a čtyři ikony, které slouží k navigaci telefonem. Celý design smartphoneu je čistě minimalistický až puristický bez zjevných známek zpracování či tlačítek, jež by celý estetický dojem rušily.

Prada LG 3 běhá na speciálně upravené verzi systému Android, jemuž exkluzivitu italského oděvnictví vnukl černo-bílý motiv, který vás bude doprovázet nabídkou telefonu. Nynější verze OS mluví o čísle 2.3, v průběhu příštího roku, kdy přijde smartphone na trh, čeká však telefon update na nejnovější verzi Android 4. Pokud již mluvíme o jeho vydání, Prada LG 3 budete moci zakoupit již od ledna/února 2012 a cena by měla být 650€. V balení kromě telefonu najdete i pouzdro ze Saffiano kůže, sluchátka a handfree sadu – vše opatřené logem značky návrháčky Miucciy Prada.

[photomosaic columns=”1″ ids=”19558″]