Móda pro vaše uši

Sluchátka Prada

Jak si s požitkem pravého hudebního gurmána vychutnat nabídku nadcházejícího jara a přitom se nezpronevěřit svému stylu? Jednoduše, následujte dnes MAUD při výpravě za ojedinělou designovou péčí soustředící se na vaše smysly.

DIESEL VEKTR HEADPHONES

Diesel sluchátkaDiesel Noise Division představuje další kousek ze série svých audio zařízení. Sluchátka VEKTR od této italské denimové značky uchvacují svou ostrou nesmlouvavostí. Image nabroušené břitvy skvěle podporuje temně černá barva. Malé démonické reproduktory vaším uším přináší léty ověřenou technologii značky Monster, s jejíž pomocí pracují i ikonická sluchátka pop divy Lady Gaga či Dr. Dre. Vědecky podporovaný útok na vaše smysly navíc dostanete v exkluzivním černém pouzdru, které svým designem žraločích úst rovněž odkazuje na esteticky podmanivý design sluchátek.

(Diesel sluchátka uvedou do prodeje vybrané butiky – u nás lze prodej předpokládat v sortimentu butiku v Pařížské ulici. Cena je zatím neznámá.)

Diesel sluchátka

PRADA OLDSCHOOL HEADPHONES

Sluchátka PradaSpíše doplněk nežli sluchátka. Toho představuje model audio příslušenství značky Prada. Černý minimalistický design těchto sluchátek vás však o výborný sluch neochudí. I když si zkušení hudební fajnšmekři skrze síť vyměňují povětšinou negativní zkušenosti s tímto oldschool typem sluchátek, uším módních gurmánů i nenáročných poslucháčů budou dosud neznámé technické parametry stačit. Kdo totiž může říci, že Pradu nosí i na uších? Elegantní podoba ocelovo-plastových nosičů zvuku s postříbřeným logem navíc obdržíte v neméně exkluzivním pouzdru z jemného sametu.

(Prada sluchátka lze zakoupit v pražském butiku této značky v Pařížské ulici za $595.)

Sluchátka Prada