Jarní obroda botníku

Dr. Martens Floral Print

Oslava jara si žádá obrodu botníku. MAUDhomme vám proto přináší modely nové jarní obuvi pro požitky slunce při procházkách krajinou i městem.

VANS ERA 59

Značka Vans s oblibou oživuje styl oldschool skateové kultury, která kombinací pouličního a elegantního charakteru vytváří jedny z nejstylovějších modelů vycházkových bot sezóny. Pokud tedy do jarní obuvi nehodláte investovat mnoho peněz, jsou tyto kousky ideální příležitostí pro milovníky ležérního oblékání. Plátěný model Era 59 dýchá streetovou klasikou s nevtíravě avantgardní zvýšenou podrážkou, která vedle stylových účelů zaručuje i příjemnou a pohodlnou chůzi.

(“Vansky” lze nalézt v bohatém sortimentu online storu Flatspot.)

JIMMY CHOO BOAT SHOES

Naproti tomu, model bot značky Jimmy Choo odkazuje svojí exkluzivitou k sofistikovanějšímu použití. Kombinace barvené kůže a ušlechtilého denimového plátna oslovuje fanoušky přímořské dovolené. Avšak tato variace jachtařských mokasín svou neotřelou formou vybízí k invenci, kterou určitě mnozí ocení.

(Model mokasín Jimmy Choo je dostupný na stránkách obchodu Restir.)

CdG X TRICKER´S BROGUES

Junya Watanabe, japonský návrhář pracující pro značku Comme des Garçons (CdG), se tradičně spojuje s ostatními stálicemi v oboru ševcovského řemesla a vytváří spolu s Rei Kawakubo, kreativní ředitelkou CdG, ty nejexkluzivnější obuvnické kreace.

Graduant proslulé tokijské svatyně módy, umělecké školy Bunka, se na jaro/léto 2012 znovu spojil s anglickými klasiky značky Tricker’s a přidal svoji vlastní variantu trendového evergreenu brogues. Odstíny kávy a dřeva ozdobily jinak na výsost klasický model, jenž chytí za srdce každého staromilce.

CdG X Tricker´s

(Obuv značky Tricker’s jste si již mohli oblíbit v našem posledním editorialu, v Praze tuto značku prodává obchod Denim Heads.)

DR. MARTENS FLORAL PRINT SHOES

Boty značky Dr. Martens slaví obnovené úspěchy a již zdaleka nejsou známí jen pro své mnohdy negativně vnímané kanady. Jejich nová spolupráce s výstřední modelkou Agyness Dyen ji v ohledech módy posouvá na vyšší žebříčky alternativního stylu. Proto nepochybujeme, že nový, květinami milovaný model si najde příznivce i mezi českými muži.

Dr. Martens Floral Print

(Zakoupit je můžete v sítích online butiku Oki-ni.)