S Converse na motorce

Converse-Spring-2012-Motorcycle-Pack-04

Americká značka legendárních kecek Converse by ztratila na svém lesku nebýt sezónních edic, které posouvají charakter i design conversek na další úroveň. Krom již zmíněné řady Gorillaz a tradiční spolupráce s módním domem Missoni či návrhářem Johnem Varvatosem se na jaře můžeme těšit i na pořádnou jízdu americkou kulturou.

Converse Motorcycle Pack

Nespoutaná rychlost, vlasy rozrážející nápor vzduchu, svoboda silnice a motorkářská kultura. To vše vyzařuje z Converse Motorcycle Pack, kožené úpravy klasických “All-Star” tenisek. Ať už v kotníčkovém nebo vysokém provedení, oba typy si zakládají na speciální úpravě pro použití na amerických mezistátních silnicích.

Jsou vyrobeny ze speciální tvrzené kůže s a gumovou vystýlkou, která chrání vaše chodidla. K navození správné “moto-nálady” byla navíc opatřena speciální výšivkou a kovovými očky na tkanice. Rozdrásanou náladu silniční kožené anarchie pak korunují dvě řady zipu nad jazykem.

Converse Motorcycle Pack se bude prodávat jen letošní jaro, proto si je k vašim letním dobrodružstvím nezapomeňte pořídit co nejdříve! Obě provedení naleznete na stránkách KithNYC a vyjdou vás shodně na 70 amerických dolarů.

Converse Motorcycle Pack

Converse Motorcycle Pack