Prostory nové módy v Praze

The Room by Basmatee

Už dlouho v Praze hledáte zajímavé obchody s nevšední módou, kde kromě nákupu oblaží vaše smysly i originální design a profesionální servis? MAUDhomme ví o dvou místech, kde se vám všeho vyjmenového dostane v plné míře.

THE ROOM BY BASMATEE

S novým konceptem a v novém kabátě vystupuje obchod Basmatee ve Školské ulici. Nová image, obměněné značky a prostornější interiér plný oblečení a doplňků – především pro muže. Spolu s rozšířením obchodu, který je nyní dvakrát větší než ten původní, se majitelé Basmatee rozhodli změnit nejen název a logo, ale i koncept, který je nakloněn zejména pánské módě. Kvalita, invence a zajímavé značky samozřejmě zůstávají.

Autorem interiéru obchodu je Ondřej Volný z architektonického studia Skvadra. I s velmi omezeným rozpočtem se mu podařilo vytvořit funkční místo, které skýtá dostatečný prostor prezentovanému zboží a zároveň se vymyká standardnímu interiéru obchodu s oblečením. V The Room by Basmatee můžete najít značky jako Onitsuka Tiger, Volta Footwear, Suit, Ucon, Sixpack, Coltesse, WESC.

 

DENIM HEADS

Obchod Denim Heads vznikl z jednoduchého důvodu: nedostatek kvalitního denimu na českém trhu. Džíny obléká denně polovina světové populace. V Čechách je to samozřejmě také tak a cílem Denim Heads je tak nabídnout oblečení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky. Nejmodernější výšivky na zadních kapsách nebo samoúčelně rozdrbané džíny – to vše najdete v džínových hlavách.

DENIM HEADS

Příjemně drsný interiér industriálního charakteru rovněž nabízí zbývající artefakty po předešlém majiteli – studiu Qubus Maxima Velčovského. Při nákupu oblečení se tedy můžete zastavit na slovíčko i s kvalitním designem. Krom toho naleznete v Denim Heads i kolekci kvalitních japonských džínů MOMOTARO, kterou exkluzivně zastupuje jen několik málo butiků, či britské obuvnické značky Red Wing a Tricker’s, které jste už měli možnost vidět v březnovém editorialu MAUDhomme.

DENIM HEADS