Návrháři na filmové pásce

karl-video_2220904a

Opravdu kuriózní novinka se vztahuje k osobě návrháře Karla Lagerfelda. Americký rapper Snoop Dogg ho totiž oslovil s rolí v novém videoklipu písně Saint-Tropez, kterou má na svědomí s Jeanem Rochem. Karl přitom získal roli, která mu padne jako ulitá – hraje totiž samotného Boha.

Videoklip se natáčel na francouzské riviéře, kam se američtí hudební umělci uchylují stále častěji. Karl tak v Saint-Tropez přivítá Jeana Rocha se slovy: „You were never told that Saint-Tropez is paradise?“ Všichni okolo si tak opět klepou na čelo nad tímto Lagerfeldovým krokem do světa kolotočů – podobně, jako když se rozhodl věnovat svůj potenciál kampani na zmrzlinu Magnum.

Na o něco důstojnější ztvárnění na filmovém pásku se připravuje milánské návrhářské duo Dolce & Gabbana. Domenico a Stefano se spojili s režisérskou legendou Woody Allenem, který připravuje další snímek z evropské metropole. Allen v minulosti sice všechny své příběhy vyprávěl v prostředí New Yorku, po filmech Vicky, Christina, Barcelona a Půlnoc v Paříži se ale rozhodl ozkusit další perlu starého kontinentu, a to rovnou italský Řím. V připravovaném snímku To Rome With Love dostali oba návrháři menší role, na které se můžete těšit již v září tohoto roku.