V posteli s Polaroidem

adonis ikona

Bell Soto je v módním světě znám také pod jménem Michelangelo. S přesností renesančního mistra zpracovává dokonalou anatomii mužského těla a své fotografie pravidelně vydává v magazínech VMan, 7thMAN, L’Officiel Hommes, Vogue Hommes International a dalších. Nyní se jeho přesná optika nezaměřuje nejen na těla, ale také na duše jednotlivých hrdinů.

Projekt VSENSES totiž spojil tohoto talentovaného fotografa s kreativním a modelingovým studiem Vision Los Angeles. První snímek ze série krátkých filmů vzešlých z této spolupráce, jež tématizují řadu charakteristických emocí, si odbyl premiéru již 29. května a nese název Polaroid

V něm Bell na poli půl druhé minuty vypráví příběh o Adonisovi, který v útrobách své samoty prožívá samovolnou penetraci svého vlastního já. Narcistní snímek s hudebním doprovodem v podobě skladby skupiny Nine Inch Nails – Closer, jež už stejně spolehlivě posloužila jako podklad módní přehlídky pánské kolekce Jil Sander na podzim/zimu 2012, tak napíná diváky něžnou erotikou s půvabně zvrhlým podtextem.

Celá série čítá dohromady pět filmů, které se pro zraky širší veřejnosti odhalí postupně jeden za druhým. Každý snímek se chlubí jménem jednoho světově populárního modela, kteréžto v díle Polaroid zastupuje v roli sebe-milujícího osamělce Blake Kneisley. V ostatních filmech by se pak měli objevit také Ben Bowers, Maximillian Silberman, Brandon Gray a Josh Slack.