Být fit jako David Gandy

936full-david-gandy

[photomosaic ids=”43476″ columns=”1″]

David Gandy je jedním z nejúspěšnějších modelů, i když má všechny atributy, které by model mít neměl. Příliš široká ramena, tlustý krk, až moc svalnatá postava, věk 32 let… Vše, co by dnes pánského modela diskvalifikovalo, použil Gandy ve svůj prospěch. Až v jednadvaceti letech podepsal svůj první kontrakt, ale vlastně ihned se stal hvězdou editorialů, reklam i mol. Jeho maskulinní tělo v záplavě pohublých modelů působilo jako módní sprcha. Pak už byla jeho jízda módou rychlá: roku 2006 se stal tváří značky Dolce & Gabbana a konvertoval se v ikonu pánské krásy. Svůj status dále ztvrdil blogerskou prací po britský Vogue a aplikací pro chytré telefony, ve které mužům radil, jak se správně, tedy stylově, obléknout. A nyní si ho můžete znovu stáhnout – pokud chcete mít tělo jako on.

David Gandy totiž vydává další, tentokrát fitness a posilovací aplikaci, kterou v předvánoční čase bojuje proti břichům. „Popravdě, poptávka,“ odpověděl Gandy na otázku, proč vlastně s vývojem fitness aplikace začal. „Pořád se mě lidé ptají, jak se udržuji. Ženy a muži bez rozdílu. Dokonce i samotní trenéři! (…) Tak jsem se rozhodl své dvanáctileté zkušenosti zužitkovat a sdílet s ostatními.“

Sám Gandy trénuje asi třikrát týdně, když má před focením tak alespoň pětkrát. Jestli i vy máte chuť na takovou řeholi, aplikaci si můžete za 3 eura koupit v na iTunes a v Play Store pro Google Android. Gandy svoji novou aplikaci koncipoval jak pro ženy, tak muže, jak pro začátečníky, tak pro experty. Aplikace je proto skutečně pro všechny a David ji navíc oprostil od všech cviků, které prostě nefungují.