Soutěž s The Room by Basmatee

Vyber si!

Styl se na úkor marketingových kampaní módních domů a značek stává čím dál více upozaďovanou součástí naší osobnosti. Intimní rozměr dostává i s přihlédnutím k jakémusi kolektivnímu módnímu vědomí, které kultura vytváří. Alternativy k tomuto obecnému vkusu pak lze hledat jen s stěží. Avšak i v Praze existuje i několik stylových pánských butiků, kde najdete takovou módu, která je čerstvá, moderní, příjemná, snadno kombinovatelná a nic vám nenutí, takže si ji můžete snadno osvojit.

The Room by Basmatee – jeden z nejsvrchovanějších butiků se stylovým pánským oblečením v Praze tak tuto zimu představil své stylové severské kousky, o které právě dnes MAUDhomme VYHLAŠUJE SOUTĚŽ.

Vybrali jsem pro vás několik stylových kousků: modrý svetr z ovčí vlny, praktické chinos kalhoty od dánské značky Suit, funkční tote bag a sportovně elegantní kotníčkové boty clae. V útrobách The Room by Basmatee jich však můžete najít mnohem více, a pokud tak chcete učinit, soutěžte o poukaz na 700 korun k nákupu v The Room by Basmatee!

Co pro výhru musíte udělat?

1. Stante se fanoušky MAUDhomme na Facebooku.

2. Udělejte to tak i s The Room by Basmatee.

3. Vyberte si jeden kus z nabízené čtverice a do komentářů pod tímto článkem nám napište, proč byste si ho koupili, popřípadě s čím byste ho nosili.

A pokud budete mít štěstí, poukaz do obchodu může být váš! Tak si vyberte!

Vyber si!

[learn_more caption=”Podrobnosti o soutěži”]Soutěž trvá od 12.12.2012 18:00 CET do 14.12.2012 24:00 CET. Zúčastnit se může každý občan České republiky žijící na jejím území.

Do soutěže je zařazen 1 voucher v hodnotě 700 Kč na zboží obchodu The Room by Basmatee.

Výherce vybere generátor náhodných čísel – každému z komentujících bude přiřazeno číslo podle pořadí jeho komentáře s tím, že nejstarší bude označen jedničkou (1).

Výherce bude kontaktován pomocí e-mailové adresy po skončení soutěže v sobotu 15. 12. 2012 do 24:00 CET. Zpráva bude zaslána na adresu, kterou soutěžící uvede jako kontaktní e-mail u komentáře. Voucher bude na jeho jméno v obchodě připraven ihned po potvrzení přijetí výhry.

Tuto soutěž pořádá MAUDhomme a The Room by Basmatee.

Kontakt: redakce@maudhomme.cz[/learn_more]