BryanBoy

BryanBoy představí kolekci svých lištiček

[photomosaic columns=”2″ ids=”47437,47436,47431″]

Považuje se za ženu v těle muže a těm, kteří ho nenávidí, vzkazuje: „I love you all“. V roce 2007 se dostal na svůj první fashion week do Paříže a od té doby denně přispívá na svůj blog, který čtou snad miliony jeho fanoušků. Někteří ho mají za mocného, i když my už považujeme éru bloggerů za přežitou. Ale ano, stále vyvolává rozruch – Bryan Boy.

Nyní se nepokoj pokouší vyvolat i exkluzivní spoluprácí s  kožešníkem Adriennem Landau, který spolu s excentrickým bloggerem vytvoří speciální kolekci doplňků. Avšak ne zcela obyčejných, Bryanova kolekce má totiž zahrnovat zvláštní motýlky z kožešiny v různých velikostech, tvarech a provedeních. Navíc vše unisexově. Vzhledem k politice v kožešinovém průmyslu má projekt už teď nakročeno k velké publicitě, poněvadž všechny doplňky budou vyráběny z pravé zvířecí kožešiny. Králičí srst tak ozdobí doplňky, které se do mutlibrandových butiků po celém světě dostanou tento rok na podzim. Fanoušci Bryanových excesů si je budou moci pořídit už od 38 dolarů až po 598 USD.

Nejdražší kousek pak bude vyroben ze srsti polární, takzvané silver lišky, jejíž srst je díky ohroženosti druhu velmi vzácná. Tento šperk pak bude představovat vrchol celé kolekce, po kterém, podle svých vlastních slov, Bryan dlouho toužil. Počin má ale spíše efekt kamikadze, než aby dotyčnému přidal na popularitě, takže výsledek může být opravdu zajímavý.