Janja Prokić

S českými šperkaři na brunch

[photomosaic ids=”50740,50741,50742″]

Dnes v podvečer se poprvé otevřou brány jarního Designblok Premier Fashion Week 2013, který je specifický mnoha svými rysy, mimochodem i tím, že přehlídky tentokrát nebudou přístupné veřejnosti – tak, jak je to v zahraničí standardem. Tento fakt se však organizátoři rozhodli vynahradit nedělí 24. března, kdy se Galerie Křehký (Osadní 35, Praha 7) otevře veřejnosti.

Krom pop-up shopu české módy a šperku se můžete těšit i na zvláštní brunch, na který třem z našich čtenářů a fanouškům české módy zprostředkuje MAUDhomme vstup a slevu 500 Kč na nákup originálních šperků od českých špiček jako Eva Eisler, duo Zorya či Janja Prokić. Co pro výhru musíte udělat? Pravidla jsou směšně jednoduchá:

1) Stát se fanouškem MAUDhomme na Facebooku: http://www.facebook.com/MAUDhomme

 

2) Komentovat na našich stránkách články, které se na MAUDhomme od této chvíle objeví

Vítěz bude vyhlášen v sobotu ve 20:00.

(Přečtěte si podrobnosti o soutěži)

[learn_more caption=”Podrobnosti o soutěži”]

Soutěž trvá od 20.3.2013 13:00 CET do 23.3.2013 20:00 CET. Zúčastnit se může každý občan České republiky žijící na jejím území.

Do soutěže jsou zařazeny tři (3) pozvánky na Šperkařský brunch v rámci jarního Designblok Premier Fashion Week 2013 spojené se slevou 500 Kč na jakýkoli šperk zařazený do pop-up shopu probíhajícím při šperkařském brunchi.

Vyhrává uživatel s největším počtem zveřejněných komentářů u článků na naší stránce.

Výherce bude kontaktován pomocí e-mailové adresy, kterou uvede při komentování v systému Disqus, ihned po skončení soutěže. Jména vítězů nebudou zveřejněna.

Pozvánky budou připraveny na jména soutěžících u vstupu do Galerie Křehký, Osadní 35, Praha 7, kde se brunch a pop-up odehrává.

Tuto soutěž pořádá MAUDhomme a Profil Media.

Kontakt: redakce@maudhomme.cz

[/learn_more]