Daft Punk for Saint Laurent Paris

Daft Punk pro Saint Laurent Paris

[photomosaic columns=”2″ ids=”52338,52339,52340,52341″]

Každá sekunda, každý tón, vše dokonalé. Každý hudební nástroj ve svém plném zvuku a tři mikrofony, které jsou prakticky stejné, ale přesto jiné – takoví perfekcionisté jsou francouzští Daft Punk, kteří po osmi letech připravují na 17. květen novou desku.

Po zveřejnění prvních vteřin a základních informací, odhaluje album Random Access Memories svá další tajemství. Kupříkladu, že elektronické duo na albu začalo pracovat už v roce 2008. „Po třech deskách jsme cítili nutkání udělat něco, co jsem zatím nedělali,“ říká sám Thomas Bangalter. Všechny tóny, které budou na desce slyšet, budou proto organické, což znamená, že nebudou generované počítačem. “Měli jsem pocit, že už nás řídí autopilot, chtěli jsme to udělat stejně, jen se skutečnými lidmi a nástroji,” dodávají oba DJs.

A mezitím, co během exkluzivního vystoupení v rámci Saturday Night Live vydávají ochutnávky, na světoznámém kalifornském festivalu Coachella rovnou odhalují část nového klipu k tracku Get Lucky. Hysterie vrcholí. A svůj díl si uloupl i kreativní ředitel Saint Laurent Paris Hedi Slimane, který rozšiřuje svůj Music Project. A kým jiným, než právě dvěma ikonickými roboty, tedy Thomas Bangalter a Guy-Manuel de Homem-Christo aka Daft Punk.