Prague Fashion Weekend’13: Soutěž

I vy můžete sedět v první řadě! Hrajte s námi o vstupenky na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013!

Móda není jen o oděvu, ale také o změně. A změna – jako jediná, pevně daná součást rovnice – v módě přetrvává navzdory době. V českém módním prostředí to pak platí dvojnásob! Proto se podzim, čas pražských týdnů módy a tedy i důležitých změn, stává nejsledovanějším obdobím v českém módním průmyslu.

Jakou kolekci předvedou Mirka Horká, Chatty a další čeští návrháři a značky? Chcete být u toho? S MAUDhomme můžete! Ve spolupráci se Stars Communication, hlavním organizátorem Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu, jsme si pro vás totiž připravil exkluzivní soutěž! Jak na ni?

1) Staňte se fanouškem MAUDhomme na Facebooku.

2) Přidejte si i stránku Prague Fashion Weekendu.

3) Komentujte, sledujte, sdílejte a žijte s námi českou módou!

Ode dneška můžete hrát o exkluzivní vstupy na přehlídky vybraných českých návrhářů na MB Prague Fashion Weekend, a to až do 17.9. 2013. A pokud se budete opravdu snažit, budete moci získat i exkluzivní 4Day Fashion Pass, který vás po dobu čtyř dnů plných přehlídek opravňuje k navštívení shows v době od 12-20.00 a vstupu do fashion lounge, kde se stanete skutečnou součástí pražského módního víkendu.

MAUDhomme vás pošle celkem na děvět jedinečných přehlídek. A co za to? Originalitu! Sledujte příspěvky na MAUDhomme o Prague Fashion Weekendu a v komentářích článku nám prozraďte, proč byste lístky na danou přehlídku měli vyhrát zrovna vy. Fanoušek Mirky Horké? Řekněte nám o tom a můžete sedět na přehlídce! Tak snadné; podrobnosti hledejte v příloze.

[learn_more caption=”Podrobnosti o soutěži”]*Soutěž trvá od 11.9. 2013 13:00 CET do 16.9. 2013 24:00 CET. Zúčastnit se může každý občan České republiky žijící na jejím území.

** Do soutěže je zařazeno 18 standardních vstupenek a 4DAY FASHION PASS. Výherců bude dohromady 9 a každý z nich dostane po dvou standardních vstupenkách + 1 výherce 4DAY FASHION PASS .

Výherce vybere generátor náhodných čísel (v tomto případě jmen soutěžících) ze všech soutěžících, kteří zanechali alespoň jeden (1) komentář. 4DAY FASHION PASS vyhrává ten s největším počtem komentářů.

Výherce bude kontaktován pomocí e-mailové adresy, který zanechá u komentáře, po skončení soutěže. Výherce musí zpětně kontaktovat MAUDhomme, a to nejpozději do 17.9.2012 ve 24:00, jinak jeho výhra propadá pořadatelům soutěže. Vstupenky budou vítězům rozděleny na tyto přehlídky: Trend Show, JSEM + Zuzana Kubíčková, Mirka Talavašková + ETHER, Petra Ptáčková + Martin Havel, Stinak + Ivana Kaňovská, VŠUP, Jindra Jansová + Kralova_Design, Mirka Horká, Chatty.

MAUDhomme neuchovává data o soutěžících.

Vstupenky si každý výherce vyzvedne před konáním přehlídky na určeném místě pořádání Prague Fashion Weekendu.

Tuto soutěž pořádá MAUDhomme a stars communication.

Kontakt: redakce@maudhomme.cz[/learn_more]