Designblok’13 + H&M: Čtyři trička, jedna soutěž

1384178_10151837907392626_448055585_n

Pokud jste náhodou přehlédli plakáty v ulicích Prahy či fotografie šermířky a porcelánové panenky na stránkách módních a designérských periodik, nebo nechodíte na MAUDhomme tak často, abyste klikli na banner v záhlaví stránky (což určitě není váš případ), pak si buďte jisti, že letošní jubilejní 15. ročník týdnu designu a módy Designblok se rychle blíží! Brány Nákladového nádraží Žižkov, Kafkova domu a Colloredo-Mansfeldského paláce se otevřou přesně za týden a Designblok tak na šest dní představí to nejlepší z české i mezinárodní tvorby v užitém umění za rok 2013.

Krom toho však Designblok’13 představí i nečekanou spolupráci se švédským oděvním gigantem H&M, jejímž výsledkem je čtveřice triček s vybranými motivy vizuálů z let 2005, 2008, 2012 a samozřejmě nechybí ani letošní ročník. Exkluzivně na MAUDhomme pak můžete tato trika vyhrát jako první, a to společně se dvěma lístky na vybranou módní přehlídku. Co pro to musíte udělat?

1) Buďte fanouškem MAUDhomme na Facebooku.

2) Přidejte si i stránku Designbloku.

3) Komentujte, sledujte, sdílejte a žijte s námi módou a designem! Komentovat zde na stránkách můžete u jakéhokoli příspěvku, který se na www.maudhomme.cz objeví v době konání soutěže.*

[learn_more caption=”Podrobnosti o soutěži”]*Soutěž trvá od 1. 10. 2013 13:00 CET do 6. 10. 2013 20:00 CET. Zúčastnit se může každý občan České republiky žijící na jejím území.

Do soutěže jsou zařazena 4 trička (pánské i dámské verze) ze spolupráce Designblok + H&M, k nimž výherce obdrží také 2 vstupenky na libovolnou módní přehlídku v rámci Designblok Premier Fashion Week.**

Výherci se stanou čtyři soutěžící, kteří na www.maudhomme.cz zanechají nejvíce komentářů u nejvíce článků. V případě nerozhodného výsledku vybere výherce generátor náhodných čísel.

Výherce bude kontaktován pomocí e-mailové adresy, kterou použije pro vložení komentáře, po skončení soutěže. Výherce musí zpětně kontaktovat MAUDhomme se všemi potřebnými údaji, a to nejpozději do 7. 10. 2013 ve 24:00, jinak jeho výhra propadá pořadatelům soutěže. **Vstupenky budou vítězům rozděleny podle jejich přání na libovolnou módní přehlídku krom těchto: Opening DPFW: Designblok Fashion Talent Card, Premier Gala: A. F. Vandevorst.

MAUDhomme neuchovává data o soutěžících. Výhra není jakýmkoli způsobem vymahatelná.

Vstupenky i trička si každý výherce vyzvedne na určeném místě na Nákladovém nádraží Žižkov.

Tuto soutěž pořádá MAUDhomme a Profil Media.

Kontakt: redakce@maudhomme.cz[/learn_more]