Látková výměna a MAUDhomme Filmboratory

Látková výměna 23.11. 2013 MeetFactory

Látková výměna 23.11. 2013 MeetFactory

Móda se mění každý půl rok a s ní se může měnit i váš vkus, styl či pohled na věc. A pokud si teď v hlavě říkáte: „přesně tak to mám,” měli byste se s námi účastnit již druhého vydání speciálního projektu Látková výměna. V MeetFactory se totiž zamilovali do takzvaných Fashion Swaps čili módních výměn, které jsou hitem v New Yorku, Londýně či Paříži.

Princip je jednoduchý – donesu své staré oblečení a odcházím s (relativně) novým. Látková výměna je však o setkání a výměně nejen oblečení, ale i zkušeností a chutí. V MeetFactory tak budete moci ochutnávat speciality nadšených food-bloggerů, včetně designéra Daniela Gonzálese, a obdivovat prezentaci artových nakladatelství a knihkupectví Page Five. Mimo to pak jako afterparty zahrají DJs z Poxxoxo, kteří vás zvou na další roller disco fever.

Chybět samozřejmě nebude ani MAUDhomme, který pro vás připravil, jak už to tak bývá, něco speciálního! Můžete se totiž těšit na exkluzivní promítací pásmo s názvem MAUDhomme Filmboratory, ve kterém vás vezmeme až na samou hranici módních snímků. Budeme promítat střípky z českého videoartu, hudebních videí a autorských snímků českých designérů a bloggerů. Objevíte tak široké spektrum toho, co lze a co naopak nelze vnímat jako módní film. Tak přijďte!