Hipster svět podle Bondiů

BondiHipsters

BondiHipsters 

Chodí do klubu zvaný „Díra“ a popijí vodka-proteinové koktejly… Dom & Adrian jsou totiž nenuceně cool a žijí život, který dnes imituje 80% populace planety. Nejedná se však o žádné hrdiny – Dom a Adrian neprodukují hudbu, netočí filmy, nehrají alternativní divadlo a ani nic nenavrhují. Jedná se o obyčejné zevly z jedné australské pláže s názvem Bondi, která dala jméno také jejich skupině. Teď už tedy možná víte, o kom je řeč. Bondi Hipsters je komické duo, které tvoří Dom Nader a Andrian Archer a svým sugestivním humorem nejlépe vystihují dnes nadužívaný termín hipster.

V nekonečném boji o ustálení tohoto termínu, stávající se předmětem diskuzí hádek i usmíření, jsme se totiž dostali na okraj společenské deziluze, kterou hipstrovstí zavádí. Jenže tihle dva kluci jakoby s odpovědí na otázku: ‚Co je to hipster?,‘ nemají problém. Hipster je pro ně vše co je trapné, směšné, nereálné, dětinské a bisexuální. Svými video příspěvky se stali nedílnou součástí internetové vesnice a pestrým přírůstkem do komunity youtube vlogerů. Přitom údajně nedělají nic jiného, než že dokumentují svou každodennost. V ní ale rozebírají sex, módu, společnost a politiku. Zároveň však tvoří vlastní řadu oděvů pod značkou __________. Nikdo ji sice nezná, ale fanoušků na sociálních sítích má dost…

A když už se téměř zdálo, že by byl jejich repertoár přeci jen vyčerpatelný, objevili se „bratři“ s dalším projektem, na který teď klikáte i vy. Dom a Adrian si vyhlídli hvězdné focení pro magazín GQ, v němž se polonahá modelka Miranda Kerr svěřuje do rukou fotografa Maria Testina. Epickou erotiku tak Bondi přetvářejí podle sebe a v plánu mají vydat i svůj vlastní magazín. Zábavný projekt tak dokazuje jak moc je bezhlavá recese v kurzu.

Ona recese však také dokazuje jak funguje moc blogů a že internetový prostor není zdaleka tak bezbřehý. Duo totiž každou sezónu absolvuje komické turné. Když k tomu přičteme nápad s vlastním magazínem, ukáže se, že pro úspěch je třeba z okének prohlížečů vylézt. Vy však do nich pro jednou vlezte a bavte se Bondiáckým pohledem na kult zvaný hipster. Nyní totiž už budete vědět co jíst, co nosit, jak se tvářit, či s kým se bavit. Tak si vyberte SAMI.