O MAUDhomme

MAUDhomme - slabikář moderního muže jako specifikace jednoho z ojedinělých projektů českého internetu – maudhomme.cz. Výhradně pánský on-line magazín, jenž si do středu dění postavil muže jako výtvor moderní doby.

Muže bez zábran, závazků. Muže žijícího naplno. Naším cílem je zahrnout takového jedince pozorností a poskytnout mu hledáček do světa módy, stylu a designu. Náš přístup je odlišný – mimo standardních věcí se snažíme hledat i odvrácenou stranu mince. Zaměřujeme se také na nelíbivou módu, jejímž prostřednictvím zkoumáme proměnlivé estetické hodnoty.

Blogářská parazita je nám cizí, vytváříme vlastní jedinečný názorový přístup, kterým se prezentujeme. MAUDhomme rozhodně nespadá do kategorie urban magazínů. Už jen ze své povahy věříme v nevšednost, již si svým elegantně rebelským způsobem chceme rozhodně uchovat.

Naše webové stránky fungují od prosince 2010, s předešlým kultem, který jsme si stačili vypěstovat prostřednictvím serveru Facebook. Za tu dobu se nám podařilo docílit čtenářské interakce, kterou se snažíme neustále podporovat novými projekty, což je naší hlavní prioritou.

Jako jediný online magazín pravidelně představujeme náš původní módní editorial, v němž čtenářům zprostředkováváme přímou, esteticky hodnotně zpracovanou inspiraci. Jako jedni z mála také aktivně reflektujeme styl našich čtenářů v originálním MAUDhomme projektu Styl ulice.

Naše cíle do budoucna jasně definuje ambice rozšířit komunitu o módu se zajímajících mužů a rozbourat tak módní dogmata, proti kterým bojujeme.