Reklama a inzerce

MAUDhomme - slabikář moderního muže jako specifikace jednoho z ojedinělých projektů českého internetu – maudhomme.cz. Výhradně pánský on-line magazín, jenž si do středu dění postavil muže jako výtvor moderní doby, funguje již od září 2010.

Za tuto dobu si náš osobitý styl vydobyl postavení jednoho ze sledovaných a respektovaných módních médií. Náš online magazín jako jediný realizuje pravidelný sezónní editorial, čímž se snaží přiblížit svým čtenářům, se kterými aktivně spolupracujeme.

V původním MAUDhomme projektu Styl ulice reflektujeme pouliční styl a zájem mužů o módu, čímž přímo vyvíjíme spontánní interakci mezi čtenáři. I díky tomu má MAUDhomme výhradní postavení, jenž ho předurčuje k vedoucí pozici v dosud nezažitém přístupu přímého kontaktu se čtenáři. Z tohoto důvodu je inzertní prostor na našich stránkách velice lukrativní marketingovou polohou.

PROČ INZEROVAT NA MAUDhomme:

 • Vysoký podíl spoluúčasti čtenářů a fanoušků na charakteru některých rubrik je určující v našem cíli vytvořit společenské médium, jenž nabízí vysoce sledovaný inzertní prostor.
 • Vystupujeme jako nezávislé medium. Nespadáme pod žádnou mediální skupinu, tudíž naše rozhodování a postavení nepodléhají jakýmkoliv negativním mediálním vlivům.
 • Díky naším potřebám vyvolávat společenské diskuze na téma móda, životní styl, design a kosmetika jsou naši čtenáři velice aktivní, všímaví a otevření.
 • Jsme médium moderní doby, využíváme podpory dostupných sociálních sítí, na nichž se těšíme vysoké přízni českých i zahraničních uživatelů.
 • Kdo jsou naši čtenáři?
  80% našich čtenářů jsou muži ve věku od 15-35 let.

  Proč je výhodné na MAUDhomme inzerovat?
  Kvůli našemu cíli vytvořit nového muže jako metropolitní model inteligentního a estetiku vnímající gentlemana. Naši čtenáři pocházejí z velkých českých i slovenských měst. Díky našim unikátním článkům nás sledují i cizinci žijící v Praze snažící se integrovat a přizpůsobit zdejším kulturním podmínkám.

  JAK LZE INZEROVAT

  MAUDhomme nabízí širokou škálu spolupráce. Základ tvoří bannerová reklama, jejíž přesnou technickou specifikaci přizpůsobujeme potřebám zákazníka. Jde nám o uspokojení širší čtenářské, ale i odborné veřejnosti. Dále nabízíme možnost PR článků a jiných propagačních možností. Aktivně vyhledáváme i barterovou spolupráci.

  KONTAKT

  Pokud máte zájem o reklamu na MAUDhomme či máte nabídku ke spolupráci, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy.