Když se Vás někdo zeptá: „Proč chodíš do posilovny?“, co mu odpovíte? Určitě si každý z Vás najde mnoho různých důvodů – zlepšit si figuru, zhubnout, posílit si svaly, vypadat lépe – a to je zřejmě teprve začátek dlouhého seznamu (nemluvě o tom, že další seznam by se mohl týkat seznamování v posilovně). Ale zatímco přemýšlíte o tom, jakou váhovou zátěž dnes zdoláte, abyste nabyli o nějakou tu svalovou hmotu navíc, opomínáte jednu důležitou část svého těla – TVÁŘ.

Trénujte svou tvář

Mužská tvář je poskládána z více než 20-ti svalů, ale najdete jen velice málo přístrojů, které se věnují jejich posílení. Jsou to právě tyto svaly, které formují strukturu tváře a definují to, jak vypadáme. Jako každé jiné svaly, i ty ve tváři začínají přirozeně degenerovat tím, jak stárneme. Jelikož jsou svaly ve tváři přímo napojeny na kůži, mají náchylnost slábnout viditelněji a tím dramaticky měnit náš vzhled. Stárnutí oslabuje mimické svaly a tak napomáhá postupnému ochabnutí kůže, což má za následek vytváření a prohlubování vrásek a obecnou ztrátu pružnosti pokožky. A my panikaříme, že najednou vypadáme o několik let starší. Co s tím? Jak tedy posílit a zpevnit také tyto svaly? Firma Slendertone, specialista na svalovou tkáň se čtyřicetiletou praxí a výzkumem v této oblasti vyvinula produkt, který procvičuje právě mimické svaly pomocí EMS – elektrické stimulace, která je každodenně používána doktory, fyzioterapeuty a atlety po celém světě. Produkt Slendertone Face se umístí kolem krku a během dotyku na obou tvářích, masírují malé podušky (podobné obyčejným sluchátkům) určené svaly a pomocí technologie EMS je lehce stimulují, posilují a rehabilitují.

mlada muzska tvar

Slendertone Face

Klinické výsledky ukazují, že používání produktu Slendertone Face po dobu 12 týdnů po 20 minutách denně má na svaly ve tváři úžasný vliv. Skoro všichni, kteří se zúčastnili testování tohoto výrobku, pocítili příjemnou změnu a potvrdili, že jejich tvář je pevnější. U devadesáti procent respondentů se zlepšilo tónování tváře a u osmdesáti procent se prokázal lifting obličeje. Celé dvě třetiny mužů se po použití Slendertone Face vyjádřily, že se cítí mladší a 71 procent mužů docílilo ostřeji definovaných rysů obličeje. Takže pokud chcete mít rysy jako Brad Pitt, zajeďte si do londýnského Harrods a novinku si tam pořiďte za 300 liber.

Slendertone Face seženete na e-bay od nějakých £ 85