Nevěříte žádným sprchovým gelům? Jste tradičně smýšlející muž? Štvou vás chemikálie, které mohou být v tekutých mýdlech obsaženy? Nevěříte na reklamy? Pokud ano – čtěte! MAUDhomme vám přináší top pětku nejlepších pánských tělových mýdel, jen pro ty opravdové gentlemany.

Molton Brown Moisture Rich Aloe Palm Body Bar

Molton Brown Moisture Rich Aloe Palm Body BarNaprosto úžasné mýdlo s mnoha využitími – ideální na obličej i na tělo. Vytváří dokonalou pěnu pro skvělé oholení. Obsahuje bambucké máslo, aloe vera, palmový olej a přírodní esenciální oleje.

Anthony Logistics for Men Glycering Cleansing Bar

Anthony Logistics for Men Glycering Cleansing BarV současné době nejžádanější a nejlépe hodnocené tělové mýdlo. Disponuje peeling jemnými perličkami, které vaši pokožku při důkladném čištění nepodráždí a zároveň obsahuje glycerin, díky němuž bude vaše pokožka dokonale jemná.

Tom Ford Soap

Mýdlo od Toma FordaV poslední době jedno z nejžádanějších mýdel na trhu. Kdo by nechtěl mít něco od Toma Forda? Luxusní mýdla navíc nejsou tak drahá, ale přesto mají punc exkluzivity.

Musgo Real

Musgo Real Men’s Body SoapČistí, prozařuje a hydratuje pokožku, Tangerine esenciální oleje s vysokým obsahem vitamínu C navíc budou vaše tělo hýčkat.

Bliss Mammoth Minty Scrub Soap

Bliss Mammoth Minty Scrub SoapTato čistící kostka by svými vlastnostmi měla být základem vybavení každého gentlemana. Voní skvěle, jeho esence dlouho zanechává příjemnou vůni a svými peeling účinky důkladně kůži vyčistí.