Vsaďte na čokoládově hnědou a nebojte se hřešit. Nepříjemné podzimní mrholení a k tomu ve městě – leckterým to kazí náladu. Patříte mezi ně? Pak není nic lepšího než si osladit dny čokoládou. Ať už jen jednou štáfličkou Milky nebo celým hrníčkem té horké u krbu s přáteli – užívejte si jí, co to jde. Čokolády a její barvy se nemusíte děsit! Díky své stylové přednosti se nebojte případu, kdy vám nespočine jen na rtech.

Luxusní doplňky dohněda

Luxusní hodinky, které se u obleku laděného do karamelové barvy určitě neztratí…Zlatavá, karamelová či temně hnědá. Takových barev sladká tabulka obvykle nabývá. Nechte se zázračnou sladkostí inspirovat a přímo se do ní oblékněte. „Čokoládová“ totiž vede žebříček barev všech doplňku. A pořídit si lze cokoliv – od tašky, po brýle, pásky, boty, pouzdra, peněženky, sluchátka, náramky, či manžetové knoflíky.

Čokoládová je IN

„Čokoládová“ se dá příjemně kombinovat s šedivou, temně modrou, ale i s právě vládnoucí khaki v temnějších odstínech. Nejlépe ji však zúročíte na brýlích, tato barva – snad u všech značek a ve všech kolekcích – obroučky sluneční ochrany naprosto ovládla. Takže v zimních měsících, až nás do očí bude bodat čistě zářivá barva sněhu a slunce, si je nezapomeňte doma! Tuto hnědou si snadno oblíbíte i na diářích, nový rok se blíží, tak se neopomeňte po nějakém hezkém poohlédnout. Tak se do toho pusťte a s „čokoládovou“ prožijte svůj Dolce vita (Sladký život).

Tipy na čokoládové doplňky

Tak tyto „malé drobnosti“ vám zaručeně udělají radost! To nejlepší v barvě čokolády.

  • Manžetové knoflíčky přidávají na eleganci.S manžetovými knoflíčky, pozvednete styl kanceláře. Kovovoplastový vzhled jim vůbec neubírá. A navíc sám vrchní díl knoflíčků může připomínat čtvereček vaší oblíbené čokolády…
  • The One od D&G, propagováno Matthewem McConaugheyemDolce&Gabbana – The One. Velmi oblíbená vůně, která nyní dostala nové provedení. I když musíme konstatovat, že původní vůně je o něco klasičtější. Skvělý design flakonu a hlavní tvář kampaně Matthew McConaughey vám zbystří smysly. Tato esence je určena jen pro toho jednoho, tak se jím bez obav staňte!
  • …a pásky – nezapínat, nýbrž VÁZAT! Skvělý pásek k nakousnutí na vás čeká v síti obchodů Topman (Topshop). Je ideální pro volnočasové aktivity, při ketrých chcete vypadat elegantně. Když si k němu vezmete jednu z vašich skvělých casual košilí, určitě ovládnete její/jeho srdce, třeba při nedělní vycházce.
  • Boty of Freda Perryho, které se díky svému konzervativnímu a nadčasovému designu hodí i k odvážnějším outfitům. Tyto boty říkají „Obuj si nás a už nikdy nevyzuj!“, nepřijde vám? Jestli se chystáte na romantické sbírání kaštanů, nenechávejte je v botníku, polobotky značky Fred Perry jsou k takovému romantickému podvečeru jako dělané. Kombinace semiše a kůže je odolná a navíc hravý mix barev z nich dělá opravdu originální obuv do města.
  • Americké klasiky Carrera v podání Hugo Bosse s leopardím vzorem. Jejich kouzlu odolá jen málo lidí…
  • A nakonec brýle. Jejich retro vintage look vás dostane do top elity ulice. Tak se tohoto postavení nebojte, a buďte vůdce stejně jako šviháci z dob, ve kterých se inspirovali designéři těchto brýlí z dílný Hugo Boss.