Jste typ tajemného muže? Nemluvný, co odkrývá svá tajemství pomalu a nepředvídatelně stejně jako les? Naslouchejte tedy své dřevnaté domovině, zemi pokrytou jehličím a listy, zaposlouchejte se do šumu hvozdů s exkluzivními lesními parfémy, které vám MAUDhomme přináší. Esence, jež se chlubí výtečným mixem ingrediencí a exkluzivním provedením, ale také „lesním“ charakterem, který v sobě mají zarostlý jako kořeny v zemi nejen díky názvu. Tak si je vychutnejte procházku lesem.

Tom Ford – Private Blend, Arabian Wood

Na blízkém východě není růže exkluzivní výsadou ženy, možná právě naopak. A to je asi to, co Tom Ford hledal – pořádnou dávku těžších květin, jako růže, jasmín, gardénie a ylang ylang – pro svůj poslední počin v oblasti vůni. Vytvořil tak květinovo/medovou esenci, která je jednoduše neodolatelná.

tom-ford-oud-wood-recenze

Comme des Garçons – Wonderwood

comme-des-garcons-wonderwoodOheň vytvořen z cedru, sandálského dřeva, cypřiše, pačuli, vetiveru a neuvěřitelného množství koření skutečně definuje pravou tvář značky Comme des Garçons. Když z vás dýchne tento les, spojen s esencí Wonderwood, tak se budou všem ostatním jen sbíhat sliny.

Parfémovaná voda Comme des Garcons Wonderwood vám navodí tvz. „pozitivní předávkování dřevem“. Renomovaný návrhář parfémů Antoine Lie vytvořil unikátní parfémovanou vodu, která je ódou na smyslnost a vůni dřeva. Parfémovaná voda Wonderwood spojuje esence madagaskarského pepře, bergamotu, somálského kadidla, muškátového oříšku, pačuli, vetiveru, kmínu, cypřiše a naprosto v neposlední řadě tóny guajakového, kašmírového, santalového, cedrového a agarového dřeva. Vonná kompozice Wonderwood zkrátka nabízí aroma dřeva v rozmanitých podobách a dodává špetku koření, kapku citrusové svěžesti a kouřovitý obláček kadidla. „Dřevo se zbláznilo.“ Tak komentují Comme des Garcons Wonderwood sami tvůrci.