Potisky na Kaneově kolekci mají až hypnotizující efekt. Už jste v životě potkali ty, jenž snili o hvězdném úspěchu, který měl sahat až k cestě do vesmíru? A o čem sníte vy? Ať již máte plány velké či malé, ať již dosahují hvězd nebo jen nejbližšího rohu vaší ulice, tohle si zamilujete. Jeden z nejtalentovanějších návrhářů dneška – Christopher Kane – rozjíždí svou linii pánského oblečení! Talent, kterého si vybral sám mistr Manolo Blahnik ke spolupráci na mnohých kolekcích (mimo jiné spolupracoval například se značkou Swarovski a kostymérsky ztělesnil stylově rockový klip Kylie Minogue – 2 Hearts), se teď vydává do hlubin vesmíru ve své pánské kolekci.

„Naprosto jsem podlehl kouzlu, jenž v sobě skrývá universum, zamiloval jsem se do těch barev a nevěřitelných tvarů a detailů. Přetiskl jsem tyto fascinující vesmírné výjevy na trika, kašmírové svetry a kardigany,“ vysvětluje estetiku své kolekce sám Kane. Ale svetry a trika nejsou to jediné, co Kane vytvořil. „Oblek v mé kolekci představuji jako měkkou černou koženou soupravu se zipem, s důrazem na hravé kožené šortky,“ dodává designér.

Christopher Kane space womans

Výběr z nejnovější kolekce Christophera Kanea

Kolekce Christophra Kanea je originální, jednoduchá a umírněným způsobem se drží nadcházejících trendů. Je to zajímavý počin, který přestože se do našich končin nedostane, může platit jako zajímavá inspirace pro nadcházející jaro/léto, které bude plné ztřeštěných barevných mixů, které až připomínají – ano, hvězdnou mlhovinu…

Christopher Kane space woman