Chemikálie jsou všude. Chemikálie jíme, nanášíme si je na tělo, dýcháme je a některé z chemikálií dokonce i sdílíme. Pokud však jedinou chemií, kterou jste si ochotni pustit do domu, je jen ta jedna začínající na L, budete možná překvapeni, že příroda toho na nás nachystala mnohem více! Neporadíme, jak hledat osudovou lásku, ale objevili jsme pro vás novou čistící péči pro vaši pleť, která je postavena na čistě přírodní chemii.

S poklesem teplot níže k bodu mrazu pokožka slábne, to už jsem si říkali v článku „Neviditelné rukavice“ a proto ani pokožku obličeje nemůžeme nechat bez ochrany. Více ubývající hydratace a vlhkost by mělo za následek ztrátu pružnosti v zimních měsících a vy byste se probuzeni na jaře najednou mohli podivit, co že se vám to přes Vánoce stalo s obličejem, a měli byste zas o důvod navíc na tyto svátky nadávat. Proto se vždy vyplatí používat odpovídající hydratizující (ne čistě hydratační) péči. Už v září jsme v článku „Dejte si plet do latě“ informovali o zajímavé nabídce značky Polaar, pokud vám však krémy nevyhovují a jste zvyklí si obličej čistit, pak je pro vás ideální nový přípravek, který jsme pro vás vybrali – Osmium’s Clean & Refresh Cleanser.

Osmium Clean & Refresh Cleanser recenze

Jemná čistící emulze založená na málo pěnivé krémové bázi čistí a revitalizuje do hloubky a zároveň obličej nijak nedráždí, tudíž je v současných podmínkách ideální. Stoprocentně přírodní čistící gel staví na svých základech zázvoru a kurkuma, které při masáži rozproudí krevní oběh a způsobují hřejivý efekt, při kterém mají buňky dokonalé podmínky k regeneraci. Důkladně otevírá a čistí všechny póry, tudíž – přestože se může zdát jemný, je neuvěřitelně výkonný. Za výrobkem stojí tradice, Osmium’s Clean & Refresh Cleanser pochází z laboratoří Damini Sharma, jež pochází z rodiny nejstarších výrobců ájurvédských bylinných léků. Damina laboratoř pracovala dlouhé měsíce, než vyvinula tento skvělý kosmetický přípravek do něhož zahrnula všechny časem ověřené a tajemné bylinné recepty, tak ze sebe učiňte babku kořenářku a pořiďte si čistící emulzi za pouhých $ 22.