Je 17.12. a za týden nás čeká Štědrý den, nahánění zlatého prasátka (minulé Vánoce jsem schválně držel půst a dělaly se mi takové mžitky před očima, že jsem ho opravdu viděl), bramborový salát a k němu kuřecí řízek, kapr nebo snad něco netradičního. Tak nebo tak, už jenom 7 dní a, dle mého názoru, nejsvátečnější den roku je tady.

Jak jste si mohli všimnout, i MAUDhomme se hodil do gala. Vánoční atmosféra je prostě na každém kroku, ačkoli bohužel spíše kvůli umu obchodníků. Tak či onak, jestli vás už nebaví klasické vánoční koledy hrající na každém rohu, dáme vám šanci zpetřit si letošní svátky opravdu povedeným singlem Christmas in Harlem od Kanyeho Westa, který Kayne vypustil do vod internetu před dvěma dny.

Kanye není na MAUDhomme žádným nováčkem, zmiňovali jsme se o něm již několikrát díky jeho vytříbenému stylu nebo hudebních dílech. Je zkrátka trochu problém mu nepodlehnout.

Proto si dejte alespoň dnes relax a zaposlouchejte se do tónů této geniálně jednoduché a přitom skvostné písničky a prožijte den tak, jak chcete vy. Ať už s těmi, které máte rádi, nebo jen tak na chvíli sami se sebou… 😉