Postavit do řady, rychle ke kase, kolik to stojí, hele tady maj slevy, tohle je dobrý, ne pojď ještě tam, to už nestihneme, budou tam zavírat, tady je ale lidí, už pojď domů prosím, asi máme všechno… Tak tahle slova jsou vám jistě povědomá, s přesností barometru určují „vánoční atmosféru“. Zapomněli jste v tom shonu na sebe? Ano? Tak se taky obdarujte, máme pro vás chic tip!

Glamour drsného mládence velkoměsta

crossover cardigan zaraPierre Balmain, muž, jemuž se přezdívalo „král francouzské módy“. Značka, která svým tradičně provokativním způsobem u žen legalizovala plesové šaty přes den a u mužů zas elegantní saka do práce. Značka, která dodnes plní heslo svého zakladatele, že móda je architekturou pohybu. A do třetice – značka, jež svou pánskou módou vždy definuje glamour drsného mládence velkoměsta. Pro své fanoušky si v kolekci na podzim/zimu 2010/2011 připravila linii těch nejlepší army sak sezóny. Army „námořnictví“ v sobě spojuje to nejelegantnější a nejdrsnější z obou světů uniforem a verze od Balmain je, troufám si říct, dokonalá.

Crossover cardigan ZARA

A klasicky – lacinější verzi/imitaci tohoto kousku můžete najít kde jinde než v Zaře. Jejich crossover cardigan je více než podobný Balmain modelu. Užít si ho můžete ve všech ZARA obchodech za celkem příznivou cenu 2 399 korun. Takže pokud chcete utěšit svoji Vánocemi rozháranou duši, pohodlí a styl, jenž vám toto sako poskytne, je pak nejlepší útěchou. A nebo se prostě jen držte materiálního charakteru Santy a někoho touto super záležitostí překvapte pod stromkem.